Коротка інформація

Centro Credit
4.6/5 (оценок: 554)
Назва: Centro Credit
1-й кредит: 500 - 15.000 грн
Срок: 1 - 14 днів
Ставка: 1.9% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Centro Credit

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Кредитування в Centro Credit на вигідних умовах з низьким відсотком

Сучасний сервіс надання онлайн кредитів успішно функціонує на території України і називається Centro Credit. Філіальна мережа банку нараховує не менше 300 відділень, в які можна звернутися за отриманням, погашенням позики.
Відсоткова ставка в Centro Credit сформована на максимально вигідних умовах. Так при оформленні кредиту на суму до 15000 гривень відсоток за використання коштів складе не більше 1,65%. Період оформлення позики може бути різним, але найбільш знижені відсотки. Фіксований тариф процентної ставки поширюється на самий різний період отримання позики до 30 днів.

Умови отримання кредиту в Centro Credit

Для отримання коштів буде потрібно електронний варіант розрахунку, наприклад банківська карта. Для початку слід заповнити заявку на сайті банку і вказати необхідну суму кредиту і передбачуваний термін користування грошима. Реєстрація в особистому кабінеті також приваблива, як і зазначенням достовірних відомостей. Опосля заповнення заявки необхідно прив’язати банківську карту, яку система онлайн-замйа перевірить списанням і поверненням певної грошової суми. Верифікація карти відбувається тільки після згоди клієнта. Після заповнення заявки і прив’язки банківської карти, можна отримати позику протягом декількох хвилин. Для зарахування коштів буде потрібно ознайомитися з умовами договору і уважно вивчити всі пункти. Підтвердження згоди відбувається після проставлення галочки, а потім система обробляє заявку і в випадку позитивного рішення кошти надходять відразу на карту.

Переваги та зручні умови для клієнтів в Centro Credit

Позитивні параметри оформлення і отримання кредиту засновані на максимальнiй мобільності і зручності для клієнтів. Отримати кошти можна без довідок, поручителів, а також відвідування банку. Вигідні умови та переваги для клієнтів від Centro credit це:
– відсутність довідок і доходів роботи, пенсійного фонду;
– більша частина кредитів отримує статус схвалення;
– час розгляду не перевищує 15 хвилин;
– прозорий розрахунок умов і суми віку відразу на сайті.

Доступні і швидкі позики під заставу для бізнесу та повернення кредиту через філії по всій країні

Онлайн-калькулятор, розташований на головній сторінці дозволяє швидко розрахувати суму позики з нарахованими відсотками в залежності від періоду. Подальша підтримка всіх клієнтів здійснюється в цілодобовому режимі, тому при виникненні питань можна звернутися за юридичною і консультаційною допомогою. При заповненні заявки необхідно вказати дані внутрішнього паспорта і номер в податковій організації.

Для бізнесу існує спеціальне кредитування, яке реалізується також під заставу майна, техніки. Дізнатися про умови кредитування можливо по телефону, який розміщений на сайті фінансової організації. Щоб повернути позикові кошти, досить відправити банківський переказ або звернутися до відділення Centro Credit, які реалізовані по всій країні.

1-й кредит:
500 - 15.000 грн
Ставка:
1.9% в день
Термін:
1 - 14 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь