Коротка інформація

CCLoan
4.7/5 (оценок: 592)
Назва: CCLoan
1-й кредит: 100 - 15.000 грн
Срок: 5 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 20+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

CCLoan

CCLoan – міжнародна мікрофінансова організація, яка займається кредитуванням громадян України, Іспанії, Грузії та Казахстану. Компанія почала свою діяльність в Україні в квітні 2016 року і з тих пір видає фінансові позики на суму від 400 до 15 000 гривень і термін до 65 днів. МФО функціонує цілодобово і обробляє заявки протягом 10 хвилин.

Вiдсоткова ставка

Ставка для нових клієнтів складає всього 0,01%. Таким чином позичальник може взяти до 10 000 грн на 30 днів і заплатити 10 030 грн. При повторному зверненні відсоток складає 1,5% щодоби. Виходить, якщо взяти позику 10 000 вдруге і повернути її через 30 днів, сума до погашення складатиме 14 500 грн. Ставка 1,5% дійсна за умови своєчасного погашення заборгованості. Якщо позичальник допустить прострочення, до нього будуть застосовані штрафні санкції у вигляді додаткових відсотків.

Умови отримання кредиту в CCLoan

Звернутися за грошима в борг у МФО можуть позичальники, які:

 • досягли віку 20 років;
 • мають паспорт, прописку, ІПН;
 • мають мобільний телефон і карту, випущену в будь-якому українському банку.

Для подачі заявки обов’язково не тільки проживати на території України, а й фізично знаходитися в країні. Взяти гроші з зарубіжжя не вийде, так як мікрофінансова організація не зможе верифікувати клієнта по телефону.

Хто може отримати кредит в CCLoan

Стати клієнтами МФО можуть:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • офіційно безробітні громадяни;
 • позичальники з поганою кредитною історією.

При цьому для отримання мікрокредиту не потрібно приводити поручителів або надавати майно в якості застави.

Переваги та особливості CCLoan

Серед основних плюсів компанії варто виділити:

 • швидкий розгляд заявок клієнтів (до 10 хвилин);
 • оформлення за паспортом та ІПН: без довідок з місця роботи, виписок з банківських рахунків та інших документів;
 • можливість взяти кредит під 0,01% для всіх нових позичальників;
 • можливість пролонгації терміну кредитування до 185 днів і дострокового погашення без штрафних санкцій;
 • онлайн оформлення, не виходячи з дому, на всій території країни (крім тимчасово окупованих територій);
 • цілодобова робота мікрофінансової організації, включаючи вихідні та свята.

Як оформити кредит в CCLoan

Оформлення позики в мікрофінансовій організації займає кілька хвилин. Достатньо подати заявку, прикріпити до неї фотографії документів і дочекатися її розгляду. Рішення про схвалення або відмову прийде на мобільний телефон.

Реєстрація в CCLoan

Для реєстрації необхідно вказати суму позики і натиснути на кнопку «Взяти кредит» на сайті компанії. Після цього вас перенаправить на сторінку для заповнення даних. Вам потрібно вказати адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, SMS-код, який прийде на мобільний, пароль, ідентифікаційний код, стать і дату народження. Також необхідно поставити галочку, що ви даєте згоду на обробку ваших даних, а потім клікнути «Отримання грошей».

Особистий кабінет CCLoan

В особистому кабінеті містяться дані по вашому займу. Там ви можете погасити його через банківську карту, продовжити термін кредитування, подивитися статистику за раніше оформленими кредитами та іншу інформацію. Доступ в особистий кабінет ви отримаєте після реєстрації на сайті компанії.

Подати заявку в CCLoan

Для подачі заявки необхідно спочатку пройти реєстрацію. В процесі заповнення анкети вас попросять вказати наступну інформацію:

 • паспортні дані;
 • контактну інформацію;
 • додаткові відомості.

Вам знадобиться сфотографувати документи і прикріпити їх фотографії до анкети. Заповнюючи заявку, будьте вкрай уважні, адже спочатку вона перевіряється комп’ютером, тому навіть найменша помилка може спричинити автоматичну відмову. Ретельно перевіряйте кожен пункт і не вказуйте завідомо неправдивих відомостей.

Відмова від видачі кредиту в CCLoan. Що робити?

Якщо кредитор відмовить вам у видачі фінансової позики, ви зможете подати заявку повторно вже через кілька днів. Перед оформленням кредиту переконайтеся, що у вас немає не погашених заборгованостей. Навіть якщо ви недавно розрахувалися за службовим, інформація про це могла ще не оновитися в бюро кредитних історій. Таким чином МФО CCLoan вважатиме, що у вас є діючий кредит, і надішле відмову.

Також відмови можуть траплятися при проблемах з банківськими картами. Щоб верифікувати вас як власника карти, МФО блокує на ній випадкову суму (зазвичай до 1 грн), і ви повинні з точністю вказати, яка сума була заблокована. Виходить, якщо у вас нульовий баланс або термін дії картки закінчився, кредитор не може верифікувати її, тому надсилає відмову.

Якщо вас не схвалили, подайте нову заявку через деякий час або зверніться в іншу мікрофінансову організацію.

Акції та промокоди CCLoan

На даний момент в компанії діє спеціальна пропозиція, що дозволяє отримати першу позику під 0,01%. Щоб скористатися нею, достатньо пройти реєстрацію і подати заявку, після чого ви автоматично стаєте учасником акції і отримаєте кредит під низький відсоток.

Як погасити кредит в CCLoan

Компанія пропонує кілька варіантів оплати боргу:

 • картою банку в особистому кабінеті (можна здійснювати погашення в будь-який час);
 • за допомогою терміналів самообслуговування, таких як Ibox, СИСТЕМА, Tyme;
 • банківським переказом фінансових коштів за реквізитами компанії (реквізити вказані на сайті в розділі «Як погасити кредит»).

Якщо ви не можете оплатити борг вчасно, скористайтеся послугами пролонгації. Вам потрібно буде тільки заплатити відсотки за дні користування позикою, після чого його термін буде продовжений. Якщо ж ви допустите прострочення на 30 або більше днів, продовжити термін кредитування буде неможливо, тому користуйтеся послугою заздалегідь.

Якщо ж ви, навпаки, скопили потрібну суму для погашення раніше закінчення терміну кредитування, ви маєте право розрахуватися з кредитором достроково і заощадити на відсотках.

Прострочення в CCLoan

У разі невиплати позики після дати, зазначеної в договорі, вам буде нараховуватися штраф у розмірі 3% від суми кредиту в день. Інформація про прострочення піде в бюро кредитних історій, що ускладнить подальше отримання кредитів в банківських і мікрофінансових організаціях. Також компанія має право примусово стягнути гроші з боржника в суді.

1-й кредит:
100 - 15.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
5 - 30 днів

Залишити відповідь