Коротка інформація

CashUp
4.7/5 (оценок: 532)
Назва: CashUp
1-й кредит: 500 - 3.000 грн
Срок: 3 - 30 днів
Ставка: 1.7% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

CashUp

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

CashUp – це зручний фінансовий сервіс, який обслужить Вас в будь-який час доби, сім днів на тиждень, без вихідних і святкових днів!

Чому саме CashUp?

Ця компанія зареєстрована на ринку України з 2016 року. І за ці майже п’ять років зарекомендувала себе як надійна структура, яка завжди виручить у важку хвилину, ще й врахує при цьому Ваші фінансові побажання.
У зв’язку з цим з року в рік стабільно зростає і кількість постійних клієнтів в CashUp. Нарікань і претензій з боку позичальників цієї фінансової організації не спостерігається. Вимоги, загрози, довгі черги і колектори – все це не про CashUP.
Філософія цієї МФО: прозорий бізнес, швидкість оформлення, лояльність до клієнтів. Компанія дуже дорожить своїми клієнтами. Тому CashUp дає право позичальникам самим вибирати день, коли вони зможуть погасити свій кредит!

Переваги і умови кредитування в CashUp

Девіз МФО – комфорт і зручнiсть клієнтів. Щоб оформити кредит не потрібно збирати безліч документів, шукати поручителів, стояти в чергах і витрачати особистий час. Але є і умови: вік позичальника повинен бути в межах від 18 до 70 років, кредитний ліміт обмежений сумою до 7 тисяч гривень, при першому зверненні сума видається в межах від 250 грн. до 3 тисяч гривень. Відсоткова ставка в CashUp – від 0,4% (для постійних клієнтів) і до 1,5% (для новачків). Термін кредитування варіюється в межах від 30 днів (при первинному зверненні) і до трьох місяців.

Основні принципи роботи CashUp

 • Економія дорогоцінного часу клієнтів! Досить п’яти хвилин для оформлення онлайн – кредиту.
 • Простота і доступність! Ніяких прихованих відсотків! В онлайн режимі завжди можна прорахувати свої відсотки за допомогою кредитного калькулятора. Необхідно лише ввести суму позики і термін погашення.
 • Організація працює на взаємній довірі. Не потрібні застави, поручителі і довідки про доходи! CashUp не цікавлять яка у Вас заробітна плата.
 • Тільки в CashUp можна взяти кредит під реально низький відсоток. Тут відкриті нові можливості для отримання коштів в непростих життєвих ситуаціях.
 • Гроші для клієнтів доступні цілодобово! Необхідними умовами для отримання кредиту є: наявність інтернету і банківська карта.
  МФО гарантує нерозголошення Ваших персональних даних.

Як отримати кредит не виходячи з дому?

Необхідно зайти на сайт компанії і виконати елементарні дії:

 • Зайти в кредитний калькулятор, вибрати необхідну суму кредиту і термін погашення. Далі необхідно підтвердити заявку на онлайн – кредит і отримати схвалення від МФО;
 • При цьому, якщо Ви вже оформляли онлайн – кредит раннє, Ваша заявка буде розглядатися набагато швидше, а сума позики буде рости;
 • Слід заповнити бланк, де необхідно вказати номер телефону або Ваш емейл. Після обробки введених даних Вам буде відправлено верифікаційне повідомлення;
 • Компанія проводить ідентифікацію банківської картки клієнта, після чого ви отримуєте кредитний договір;
 • Договір необхідно уважно прочитати і підтвердити співпрацю з МФО. Гроші надійдуть на банківську карту протягом п’яти хвилин.

Три способи погашення кредиту в CashUp

Компанія довіряє своїм клієнтам! Оплатити позику в МФО легко і просто:

 • Оплата карткою через особистий кабінет. Там потрібно клікнути на кнопку “оплатити кредит”. Далі слід виконати всі зазначені там дії. Клієнти в будь-який момент зможуть побачити такі свої дані, як термін погашення кредиту і сума заборгованості. Кредитний калькулятор завжди допоможе Вам підрахувати суми, що підлягають до сплати;
 • Здійснити банківський переказ. Для цього необхідно завітати до найближчого відділення будь-якого банку і відправити переказ на реквізити CashUp. Тут обов’язково потрібно вказати свої дані та індивідуальний податковий номер. Від цього залежить своєчасність погашення кредиту;
 • Оплата через термінал. Необхідно вибрати категорію банківських операцій, вказати номер телефону, який прив’язаний до карти і оплатити потрібну суму.

Пролонгація кредиту

Щоб не вийти на прострочення і не платити штрафи при недостатності коштів, можна продовжити термін дії кредитного договору. Послугу пролонгації кредиту можна активувати увійшовши в свій особистий кабінет. Там же можна включити і послугу “часткове погашення боргу”.

1-й кредит:
500 - 3.000 грн
Ставка:
1.7% в день
Термін:
3 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь