Коротка інформація

CashMe
Поставьте оценку
Назва: CashMe
1-й кредит: 500 - 2.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 1.75% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 20 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

CashMe

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

У житті кожної людини можуть бути складні фінансові обставини, коли терміново потрібні гроші, але до зарплати ще дуже довго. Раніше доводилося відвідувати банківську установу, проводити збір великого пакету документів і тільки після цього розраховувати, що вашу заявку схвалять, а гроші видадуть. Умови кредитування у банку не найкращі, та й отримати їх не завжди можна. Саме тому після того як на ринку з’явилася мікрофінансова організація CashMe, для багатьох це стало відмінним рішенням їх проблем. Тепер можна швидко і максимально просто отримати гроші, в будь-який момент.

Хто може отримати кредит в CashMe

Основними вимогами до позичальника є те, що він повинен бути громадянином України, досягти 18-річного віку, мати діючий паспорт і банківську карту на своє ім’я. Це говорить про те, що отримати гроші може кожен бажаючий. Але необхідно пам’ятати про те, що при першій заявці вас розглядають як кандидата на подальшу співпрацю. Після надходження заявки проходить не більше 15 хвилин, після чого ви вже можете отримати гроші. Більше 84% заявок отримують схвалення, але є й ті, кому відмовляють. У більшості випадків це відбувається через дуже погану кредитну історію та наявності позик в інших МФО. Проте, навіть з поганою кредитною історією можна отримати кредит в CashMe.

Переваги та особливості CashMe

Перша заявка розглядається компанією не більше 15 хвилин, після чого ви або отримуєте гроші, або відмова у виплаті. У першій заявці ви можете отримати максимальну суму до 1450 гривень, в другій сума збільшиться до 3000, в третій раз вже можна отримати кредит на суму 4500 грн. Четвертий кредит збільшує суму кредиту до 6750 грн, а на п’ятий і наступні рази можна вже брати кредит до 10 000 гривень. Після того як перша заявка буде схвалена і ви повернете гроші, всі наступні грошові кошти перераховуються на банківську карту автоматично.
З переваг можна виділити те, що працює сервіс цілодобово 24/7, можна отримати гроші в будь-який момент. Гроші відправляються на банківську карту, яку ви можете вказати в особистому кабінеті сервісу. Це говорить про те, що для отримання кредиту, вам навіть не потрібно виходити з свого будинку. При цьому сервісом гарантується безпека і збереження особистих даних, пропонуються прозорі умови кредитування, з якими ви можете ознайомитися на початковому етапі.

Відсоткова ставка CashMe

При першій заявці ви можете взяти суму не більше 1450 гривень, при цьому процентна ставка буде залежати від того, на який період ви ці гроші отримуєте. Кредит можна взяти мінімум на 7 днів, за що доведеться заплатити 12% під час повернення грошових коштів. Але всі наступні кредитні гроші можна буде отримувати під мінімальну ставку в 1,7%. Це дуже вигідні умови для фінансового ринку України.
Брати наступні кредити під меншу відсоткову ставку можна тільки після того, як заявка по першій заборгованості буде закрита. Клієнт повинен погасити свою заборгованість, тільки після цього він зможе оформити наступну.

1-й кредит:
500 - 2.000 грн
Ставка:
1.75% в день
Термін:
7 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь