Коротка інформація

Cashinsky
4.9/5 (оценок: 643)
Назва: Cashinsky
1-й кредит: 800 - 3.000 грн
Срок: 5 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Cashinsky

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

«Cashinsky» являє собою мікрофінансову організацію, основною діяльністю якої є оперативне кредитування клієнтів. І в цьому відношенні у розглянутій МФО існує відразу кілька значущих переваг перед традиційними банками:

 • По-перше, «Cashinsky» здійснює кредитування здобувачів фінансування, не вимагаючи абсолютно ніяких застав.
 • По-друге, на прийняття рішення про надання кредиту не впливає сформована кредитна репутація претендента.
 • По-третє, на розгляд клієнтської заявки і винесення рішення про можливість надання кредитних коштів йдуть лічені хвилини.

Агрегируя всю, представлену вище інформацію, можна говорити про те, що кредитування через МФО «Cashinsky» – це найбільш реальний спосіб для клієнта отримати необхідне йому фінансування.

Відсоткова ставка Cashinsky

На ринку оперативного кредитування в сегменті малих і середніх за обсягами сум присутня конкурентна ситуація. У зв’язку з цим з’являється можливість порівнювати умови кредитування між різними фінансовими організаціями.

Відсоткова ставка МФО «Cashinsky» становить 1,5% на добу.
Але тут існує кілька нюансів:

 • Для постійних користувачів послуг компанії адміністрація готова запропонувати ексклюзивні умови, з більш низькими процентними ставками.
 • У житті іноді виникають ситуації, коли ціни на потрібні вам товари падають дуже серйозно (наприклад, відразу на 80%, при ліквідації складських залишків, наприклад). Шкода, що далеко не завжди така акція збігається з наявністю у вас в гаманці вільних коштів. Але якщо взяти до уваги можливість швидко перекредитуватися в МФО «Cashinsky» (на термін «до зарплати, наприклад), то вдасться не лише придбати потрібну вам річ, але ще і отримати більшу частину наданої знижки.

При грамотному розпорядженні своїми кредитними грошима позичальник (при ставці в 1,5% в день) може отримати максимум пропонованих бонусів.

Умови отримання кредиту в МФО «Cashinsky»

Для того, щоб мати можливість претендувати на позики від «Cashinsky», здобувач повинен мати:

 • Чинний паспорт громадянина України (тобто, бути повнолітнім).
 • Мати оформлений ідентифікаційний код.

Також буде потрібна наявність чинного мобільного телефону і наявність активної платіжної картки українського банку.

Хто може отримати кредит в МФО «Cashinsky»

Позичальником може стати будь-який юридично дієздатний громадянин країни. Адміністрація фінансової компанії з однаковою готовністю надає кредити:

 • малим підприємцям на розвиток їх бізнесу (або термінове закриття раптово виниклих проблем);
 • домогосподаркам (наприклад, на споживчі цілі);
 • пенсіонерам;
 • студентам;
 • держслужбовцям;
 • і навіть безробітним.

Головне, щоб ви самі адекватно представляли свої власні фінансові можливості щодо повернення кредитних грошей.

Переваги та особливості МФО «Cashinsky»

 • Швидкість розгляду заявки, прийняття рішення про кредитування і надання коштів відіграє визначальну роль. Це головна перевага сервісу «Cashinsky». Завдяки відпрацьованій блискавичної технології кредитування, займ в розглянутій МФО стає справжньою «чарівною паличкою» у випадках, коли гроші так потрібні, а вони (в момент) відсутні.
 • В процесі напрацювання кредитної історії громадянам найчастіше доводиться стикатися з неадекватними діями самих кредитних організацій (з можливими неправомірними вимогами або ж невірним нарахуванням відсотків). При зверненні в МФО «Cashinsky» колишні невдачі і прорахунки здобувача на прийняття рішення про надання запитуваної кредитування не впливають.
 • Ми видаємо кредити на максимальну суму до 5000 гривень (таке практикує далеко не всі МФО!) І на термін до 30 календарних днів (це самий розхожий термін, на який запрошуються позикові гроші).

Як оформити кредит в МФО «Cashinsky»

Оформлення запиту на кредитування відбувається виключно онлайн. Для цього потрібно перейти на інтернет-портал фінансової організації за адресою https://cashinsky.ua/ru/. Перед очима відразу ж висвітиться кредитний калькулятор, на якому можна виставити цікавлячі вас параметри можливої позики (а саме, вказати суму і його тривалість в днях). Справа відразу ж висвітиться, сума, яку потрібно буде повернути, а також дата, не пізніше, якій потрібно буде здійснити платіж.

Реєстрація на сайті МФО «Cashinsky»

Після того, як ви з допомогою кредитного калькулятора визначитеся з вашими фінансовими потребами, слід натиснути на зелену кнопку «Оформити заявку» (вона розташовується на головній сторінці відразу ж під датою погашення позики). Перед вами з’явиться форма «Створити обліковий запис безкоштовно».

Для того, щоб стати претендентом кредитування (тобто, оформити заявку на позику), потрібно спочатку стати клієнтом «Cashinsky», для чого потрібно сформувати особистий обліковий запис. Вкажіть свій e-mail, а також згенеруйте і підтвердіть свій пароль, поставте галочку в поле прийняття політики кредитування. Створіть свій аккаунт.

Особистий кабінет МФО «Cashinsky»
Після натискання кнопки «Створити обліковий запис» ви відразу ж потрапите в власний віртуальний кабінет. Перед вами будуть наступні розділи (поля):

 • Головна;
 • Анкета;
 • Мої карти;
 • Взяти кредит;
 • Заявки;
 • Кредити;
 • Повернути кредит.

При цьому активним відразу стане розділ «Анкета». Даний розділ представлений 6 позиціями ( «Особисті дані»; «Місце проживання»; «Інформація про сім’ю»; «Інформація про роботу»; «Додавання карти»; «Підтвердження»), в поля кожної з яких належить ввести актуальну інформацію про себе.

Дані потрібно вводити так, як вони зазначені в документах-першоджерелах. Слід мати у вигляді, що технічна помилка навіть в одному символі призведе до того, що в розгляді вашої заявки вам буде відмовлено!

Після заповнення анкетних даних потрібно ввести дані вашої платіжної карти в розділі «Мої карти»:

 • Номер картки;
 • Термін закінчення її дії;
 • CVV код.

Після підтвердження даних карти на ній буде відразу ж заблокована сума до 1 гривні. Щоб підтвердити, що саме ви є власником картки, слід вказати значення цієї суми в копійках.

Подати заявку на кредит Cashinsky

Слід перейти в розділ «Заявки». Там слід ще раз вказати величину необхідної суми і бажаний термін повернення – до 30 днів. Система висвітить вам суму, котру потрібно буде повернути після закінчення зазначеного терміну. Далі натискаємо кнопку «Створити заявку». Приблизно через 14 хвилин, система здійснить автоматичну перевірку зазначених даних, після чого на вказаний номер мобільного телефону (або ж на e-mail) надійде СМС з рішенням по даній заявці.

Надходження коштів на зазначену карту відбудеться протягом 5 хвилин після схвалення заявки на кредитування. Якщо в процесі оформлення кредиту у клієнта виникають труднощі, фахівці зі служби підтримки МФО «Cashinsky» обов’язково прийдуть вам на допомогу.

Слід пам’ятати, що вкрай важливо вказувати активний, діючий номер мобільного телефону (так як ще при заповненні анкети вам буде приходити підтверджуючі смс).

Відмова від видачі кредиту в МФО «Cashinsky». Що робити?

У заявці на кредитування може бути відмовлено з наступних причин:

 • В акеті вказані недостовірні дані (вважаються, в тому числі, і технічні помилки / друкарські помилки). В даному випадку вам слід уважно перевірити свою анкету і виправити всі можливі помилки. Подати заявку знову можна буде не раніше, ніж через 15 хвилин після отримання даного типу відмови.
 • У позичальника присутній не погашений кредит, взятий в «Cashinsky».
  До тих пір, поки перед МФО у позичальника присутні незакриті фінансові зобов’язання, він не може претендувати на додаткове кредитування.
 • Позичальник раніше допустив прострочення по кредиту і не повідомив МФО про це належним чином.
  Це найгірший варіант розвитку подій, який може допустити позичальник. Прострочення допускати не можна – для цього можна скористатися опцією «Пролонгація», для чого потрібно зв’язатися з кол-центром МФО по телефону +38 (044) 364-06-46, викласти свої фінансові обставини, а також сплатити проценти за користування кредитом, які набігли на момент звернення.

Акції та промокодом від МФО «Cashinsky»

Адміністрація МФО часто влаштовує знижкові акції і дарує промокодом своїм постійним клієнтам. Вся актуальна інформація транслюється в особисті акаунти користувачів.

Як погасити кредит в МФО «Cashinsky»

Повернути кредит можна в будь-який час до терміну закінчення дії позики. При цьому при достроковому погашенні позичальник буде позбавлений від переплати відсотків. Повернення можна здійснити трьома способами:

 • Платіжна карта.
  Слід увійти в розділ «Повернути кредит» в особистому кабінеті і ввести дані вашої платіжної карти. Після підтвердження транзакції необхідна сума буде списана з вашої картки і кредит буде погашений.
 • Банківський переказ.
  Це платіж, який здійснюється з вашого розрахункового рахунку в будь-якому банку або ж платіж готівкою, що проводиться через касу банку.
 • «Приват24».
  Це оплата з будь-якої карти, прив’язаною до аккаунту «Приват24».

Слід мати на увазі, що моментом повернення грошей вважається зарахування коштів на рахунок кредитора. Тому при оплаті банківським переказом потрібно враховувати час міжбанківського проходження платежу (простіше кажучи, робити повернення потрібно заздалегідь).

Прострочення Cashinsky

Прострочення – це коли клієнт не виплачує суму вчасно і ніяк не коментує свою затримку кредитору. Згідно з правилами кредитування адміністрація МФО залишає за собою право звернутися до суду за стягненням заборгованості, відсотків по ній, а також всіх належних штрафних санкцій. Також можлива передача ваших прострочених зобов’язань колекторським агентствам.

Ситуацію прострочення можна уникнути: досить зв’язатися з адміністрацією МФО по телефону +38 (044) 364-06-46, пояснити ситуацію, що склалася, а також оплатити всі набігли до цього терміну відсотки за користування позиковими грошима. Вам буде надано новий термін погашення вашої заборгованості.

Важливо пам’ятати, що кредитна історія заробляється роками, а втрачена вона може бути за мить.

1-й кредит:
800 - 3.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
5 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь