Коротка інформація

CashBerry
4.9/5 (оценок: 536)
Назва: CashBerry
1-й кредит: 500 - 5.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

CashBerry

Продукти мікрофінансових компаній популярні завдяки своїй доступності та простоті оформлення. МФО не вимагають застави чи іншого забезпечення, їм не потрібно надавати документи з підтвердженням заробітку. Такі кредити доступні всім, незалежно від наявності офіційного місця роботи. Однією з провідних компаній, які працюють на українському ринку мікрокредитування, є МФО CashBerry.

Інформація про компанію CashBerry

Пропозиції даної компанії досить вигідні за умовами отримання позики і процентною ставкою. Наприклад, отримати позику можна під 1% в день. Даний розмір ставки передбачений для постійних клієнтів. Потрібно відзначити, що клієнт отримує знижений розмір ставки вже при вторинному зверненні за кредитом.

Ставка в 1% стає доступною, якщо за попереднім кредитом не було допущено прострочень платежів. Якщо видану раніше позику було повернуто достроково, то такі клієнти також отримують знижену ставку по позиках.

При первинному зверненні ставка складе 1,5%, оскільки позичальникові потрібно довести свою сумлінність і платоспроможність.

Зазначена МФО видає кредити на простих і зрозумілих умовах. Їх слід описати більш докладно:

  • Немає необхідності надавати навіть особисті документи. Процес розпізнавання позичальника здійснюється за допомогою верифікації належної йому банківської карти і займає кілька хвилин;
  • Кредити доступні повнолітнім особам;
  • Позичальники повинні бути громадянами України і мати постійну реєстрацію.

Таким чином, продукти від МФО CashBerry доступні всім категоріям громадян. Тому, пропозиціями компанії користуються індивідуальні підприємці, ті, хто працює без офіційного оформлення, студенти та пенсіонери. Крім того, швидкість і простота оформлення кредиту залучає працюючих позичальників, оскільки отримати позику в МФО зручніше, ніж звертатися в банк.

Як оформити кредит в CashBerry

Всі операції здійснюються на сайті компанії. Немає необхідності відвідувати офіс або зустрічатися з менеджером іншим способом. Процес оформлення позики слід описати крок за кроком:

  • Для отримання можливості подати заявку на позику, необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті. Потрібно вказати особисті дані, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Після чого, позичальник отримує код для підтвердження реєстрації;
  • Для безпосереднього оформлення кредиту потрібно на основній сторінці сайту компанії скористатися кредитним калькулятором. Даний інструмент дозволяє вибрати потрібну суму позики і період кредитування. Граничним значенням розміру кредиту є сума в 8000 гривень. Тривалість кредитування може досягати 30 днів. Однак позичальники можуть оформити позику на 7, 14 або 21 день. Завжди є можливість повернути гроші раніше закінчення терміну кредитування. При цьому не доведеться оплачувати комісії або штрафи;
  • Після вибору суми і строку дії кредитного договору потрібно скласти заявку. Вона також складається і подається в особистому кабінеті на сайті. У заявці слід вказати особисті дані, серію і номер паспорта, ІПН та інші відомості. Наприклад, слід відображати інформацію про членів сім’ї, рівень доходу, наявності та кількості утриманців. Чим більш повно буде заповнена заявка, тим вище будуть шанси на її схвалення;
  • Обов’язковою є згаданий вище процес верифікації карти. Він полягає в блокуванні на рахунку зазначеної банківської карти невеликої суми. Наприклад, може бути заблоковано 3 гривні. Зазначена сума є кодом для верифікації. Після її введення в поле для верифікації, процес буде завершений, дійсність карти підтверджена;
  • Завершальним етапом є отримання схвалення про кредит і зарахування грошей на вказаний рахунок карти. Схвалення відбувається протягом декількох хвилин, оскільки всі заявки обробляються автоматично в процесинговому центрі.

Таким чином, тривалість оформлення кредиту від першого до завершального кроку складає не більше 15 хвилин. Це дозволяє отримувати позики в CashBerry, перебуваючи безпосередньо в магазині.

Відмова від кредиту в CashBerry. Що робити?

Як правило, подані заявки на кредит схвалюються. Так відбувається більш ніж в 80% випадків. Однак є відмови у видачі позики. Такі рішення можуть бути пов’язані з несумлінним виконанням позичальником раніше взятих кредитних зобов’язань. Якщо були прострочення за попередніми позиками в компанії або позичальник зовсім відмовився від виконання зобов’язань. У таких ситуаціях МФО не ризикуватиме своїми активами. Дані відмови абсолютно правомірні.

Однак є випадки відмови в задоволенні поданих заявок з причини неповного заповнення анкети або допущення помилок. Наприклад, можливо помилкове зазначення даних паспорта або плутанина в номерах ІПН. Подібні помилки розцінюються програмою як спроби обману і схвалення заявки не відбувається. Тому, необхідно бути гранично уважним при заповненні заявки. Якщо ж помилка допущена і прийшла відмова, слід зв’язатися з компанією і пояснити ситуацію. Дозволяється повторна подача заявки. При правильному і повному відображенні в ній всіх значущих даних, повторна заявка буде схвалена.

Акції та промокодом CashBerry

Компанія розробила систему лояльності, яка полягає в наданні клієнту балів і їх накопиченні. У міру отримання кредитів і їх своєчасної видачі, клієнту нараховуються бали. При кожному сплаченому кредиті сума балів збільшується, накопичуються бонуси.

Як наслідок, позичальник набуває більш високий статус в лояльності компанії. відповідно, процентні ставки для нього знижуються, а розмір максимальної суми кредиту збільшується.

Крім того, позичальники можуть отримувати промокоди. Вони відправляються на адресу електронної пошти. Такий код дає право на певні привілеї. Конкретний вид і розмір привілеїв визначається індивідуально, залежно від самого позичальника або специфіки проведеної акції.

Як погасити кредит в CashBerry

Компанією розроблено декілька способів погашення кредитів. Наприклад, можна користуватися інструментами особистого кабінету на сайті компанії. Для списання грошових коштів достатньо вказати суму, що підлягає списанню та номер банківської карти.

При цьому можна вказувати номер будь-якої банківської карти. Списання відбудеться навіть з карти, яка не прив’язана до аккаунту позичальника. Переказ грошових коштів буде здійснено протягом однієї хвилини.

Можна виконувати переказ грошей на рахунок компанії з будь-якого відділення будь-якого банку України. У квитанції банку на текст бажано вказати призначення переказу, суму коштів, номер ЕГРП і номер кредитного договору.

Ще одним способом погашення позики є використання платіжних терміналів. Для здійснення операції слід вибрати категорію «банківські операції» і назва компанії. Після чого залишиться ввести розмір погашення і здійснити переклад.

Прострочення CashBerry

Простроченням називається пропуск строку погашення платежу. При цьому пропуск навіть на один день буде простроченням. Відповідно до умов кредитного договору при такій ситуації, компанія вправі стягувати з платника штрафи.

Якщо прострочення знаходиться в межах декількох днів, то вона не є критичною і не стане причиною для відмови в наступних заявках на кредит. Однак будь-яке прострочення повинно бути погашено в максимально короткі терміни і в повному обсязі, включаючи нараховані за цей час відсотки.

Якщо ж прострочення перевищили кілька днів або тижнів, компанія має право звертатися в судові або правоохоронні органи. Однак сумлінні платники завжди можуть скористатися можливістю продовжити термін дії кредитного договору.

Пролонгація зручна, якщо в даний час позичальник не має достатньої суми грошей для погашення позики. В такому випадку, клієнт продовжить термін дії договору і буде повинен заплатити тільки відсотки. А суму основного боргу він заплатить пізніше.

Для пролонгації кредиту досить подати таку заявку в особистому кабінеті. Вона буде розглянута і задоволена буквально протягом декількох хвилин.

 

1-й кредит:
500 - 5.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
7 - 30 днів

Залишити відповідь