Коротка інформація

Cash2go
Поставьте оценку
Назва: Cash2go
1-й кредит: 500 - 100.000 грн
Срок: 7 - 365 днів
Ставка: 0.2% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Cash2go

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Cash2go – це сучасна мікрофінансова організація, яка дає змогу отримати кредит до 100 000 гривень, при цьому витрачаючи мінімальну кількість часу і сил, адже для здійснення позики не буде потрібно навіть виходити з дому. Надійність компанії перевірена численними клієнтами з усієї України.

Переваги організації Cash2go

 • Економія часу. Для отримання кредиту не потрібно їхати кудись, а потім чекати в чергах. Мобільний банкір доставить вам всі необхідні для оформлення позики документи;
 • Прозорість умов. Всі умови прописані в договорі, ніяких прихованих комісій і платежів не виникне;
 • Простота сервісу. Все, що потрібно – залишити заявку на сайті компанії, далі з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей;
 • Мінімальний пакет документів. Досить ідентифікаційного коду та папорта громадянина України;
 • Зручні терміни. Кредит можна взяти терміном на 6 років і менше;
 • Оперативна служба підтримки. Дзвонити можна в будь-який час, консультанти завжди на зв’язку;
 • Дострокове погашення. Погасити займ достроково можна завжди, без додаткової оплати;
 • Швидкий розгляд заявок. Рішення приймається протягом години.

Як оформити кредит в Cash2go

Кілька простих кроків допоможуть отримати на свою банківську картку потрібну грошову суму вже через 1 годину після входу на сайт МФО. Для цього необхідно:

 1. За допомогою калькулятора, наданого на сайті, розрахувати термін позики і потрібну кількість грошей. З’явиться сума платежу за кожен місяць;
 2. Заповнити заявку, де вказати свої персональні дані. Після розгляду заявки, обговорити всі деталі по телефону з менеджером;
 3. Після затвердження заявки потрібно підписати договір і отримати гроші (на банківську карту, готівкою, на картку ПриватБанку або через систему Ощадбанку).

Умови отримання позики в Cash2go

Вимоги до позичальників мінімальні. Наприклад, для оформлення кредиту тут не потрібні довідки з місця роботи про дохід, потрібно лише стандартний пакет документів, наявних у кожного. А саме ІПН і паспорт, іноді може знадобитися пенсійне свідоцтво.

Також потрібна банківська карта, на яку буде здійснено переведення. Крім цього, позичальник повинен бути повнолітнім і мати при собі мобільний телефон. Мінімальний займ дорівнює 2000 Грн., Максимальний – 100 000 грн. Кредит видається не більше ніж на 72 місяці, з можливістю дострокового погашення. Відсоткова ставка в компанії Cash2go становить всього 3%.

Способи погашення кредиту в Cash2go

Кожен клієнт організації може вибрати зручний і вигідний для себе спосіб погашення позики. Перший варіант – в будь-якому банку України. Ви повинні відвідати банк, ввести там необхідні реквізити і сплатити потрібну суму картою або готівкою. Варто пам’ятати, що в залежності від обраного банку, комісія за переказ може відрізнятися.

Другий варіант – через ПриватБанк або Ощадбанк. Перевага Ощадбанк в повній відсутності комісій, коли як в ПриватБанку вона становить 0,5%. Отже, погасити кредит можна через термінал, касу банку, або за допомогою банківської картки.

1-й кредит:
500 - 100.000 грн
Ставка:
0.2% в день
Термін:
7 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь