Коротка інформація

Бізнес Позика
4.6/5 (оценок: 546)
Назва: Бізнес Позика
1-й кредит: 1.000 - 50.000 грн
Срок: 7 - 56 днів
Ставка: 0.8% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 20 минут
Умови:

Вік до 75 років, наявність коду, паспорту (або посвідкі на проживання) и працювати самому на себе (власна справа)

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Бізнес Позика

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Бізнес Позика нове українське МФО, зареєстроване в 2017 році. Компанія позиціонує себе як організація, яка видає короткострокові кредити під ведення приватного бізнесу, що сприяють його розширенню. Незважаючи на свою молодість, МФО зуміло накопичити свою клієнтську базу і має велику популярність на Україні.

Умови отримання кредиту в Бізнес Позика

Для отримання мікропозик в Бізнес Позика клієнт зобов’язаний вести підприємницьку діяльність. Це основне правило для видачі позики. При цьому не обов’язково займатися бізнесом довгий термін, компанія лояльно ставиться до нових організацій. Бізнес Позика розглядає всі подані заявки, відсоток схвалення при цьому вище ніж у конкурентів.
Оформлення позики можна зробити в офісі компанії або дистанційно на офіційному сайті.

Також можливо залишити заявку по телефону, співробітники Бізнес Позика оперативно зв’яжуться з новим клієнтом. Мінімум необхідних документів робить процес кредитування швидким і доступним. Необхідний наступний перелік документів:

  • паспорт або вид на проживання;
  • номер контактного телефону;
  • ідентифікаційний код.

Максимальний вік позичальника не повинен перевищувати 75 років.
При схваленні кредиту грошові кошти перераховуються карту клієнта протягом кількох годин. В офісі можна отримати готівку відразу після підписання договору. При повторнiй позицi швидкість видачі збільшується і не перевищує кількох хвилин.

Процентна ставка Бізнес Позика

У МФО можна отримати позику на суму від 5 до 100 тисяч гривень без поручителів на термін від тижня до чотирьох місяців. Процентна ставка при цьому не перевищує значення 1% в день. При невиплаті кредиту в встановлений термін в дію наводяться штрафні санкції, які збільшують процентну ставку до 3.5% в день.
Існує можливість дострокового погашення. При цьому сума виплат зменшується, а клієнт отримує додаткові бонуси у вигляді знижок.
На офіційному сайті компанії представлений кредитний калькулятор, який дозволить користувачеві вибрати зручний займ індивідуально під себе. При цьому можна подивитися суму переплат за кредит і виставити нагадування про платежі.
Варто зазначити, що можливість пролонгації мікропозики в Бізнес Позика відсутня.

Акції та промокодом Бізнес Позика

Для залучення нових клієнтів МФО Бізнес Позика пропонує привабливі умови. Відсоткова ставка при первісному зверненнi знижується на четверть. Також можна отримати знижку при використанні спеціальних промокодiв.
Періодично проводяться акції по ще більшому спрощенню умов видачі кредиту. Відповідно до цієї акції мікропозику може отримати будь-який бажаючий. Видача грошових коштів здійснюється моментально.

Як погасити кредит в Бізнес Позика

Позика може бути закритою користувачем в його особистому кабінеті на сайті компанії. Для цього буде потрібно зробити грошовий переказ на банківську карту.
Також можна здійснити оплату готівкою в офісах компанії або банківським переказом через касу банку. Бізнес Позика співпрацює з кількома банками, серед них “Альфабанк” і “Приватбанк”.

1-й кредит:
1.000 - 50.000 грн
Ставка:
0.8% в день
Термін:
7 - 56 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь