Коротка інформація

Банк Кредит Дніпро
4.5/5 (оценок: 599)
Назва: Банк Кредит Дніпро
1-й кредит: 3.000 - 50.000 грн
Срок: 365 - 1095 днів
Ставка: 1.99% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Банк Кредит Дніпро

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Банк Кредит Дніпро був заснований кілька років тому, але вже зумів довести свою конкурентоспроможність в банківській сфері України. Банк активно розвиває послугу надання кредитів населенню і має широку мережу банкоматів в кожній області. Штаб-квартира організації розташована в Києві. Клієнтами банку є майже 150 000 користувачів і 2500 організації.

Переваги та особливості Банк Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро надає своїм клієнтам широкий спектр послуг фізичним та юридичним особам. Спеціалізацією організації є ведення валютних операцій. Також велику увагу в останні роки приділяється наданню кредитів.
Ніяких проблем немає з переведенням у готівку коштів в сторонніх банкоматах. З більшістю з них Кредит Дніпро активно співпрацює, що виключило високу комісію при їх використанні.

Компанія постійно входить в різні рейтинги банківської системи України, що говорить про надійність банку в інноваційному підході в поводженні з клієнтами. У банку хороша система лояльності до постійних клієнтів, відсоток схвалення заявок по кредиту надзвичайно високий.

Варто відзначити також службу техпідтримки, яка працює цілодобово і готова відповісти на всі виникаючі питання клієнтів. Всі фінансові операції можна здійснювати дистанційно при наявності особистого кабінету. У банку є стабільний додаток для смартфонів, за своїм функціоналом не поступається офіційному сайту.

Як оформити кредит в Банк Кредит Дніпро

Кредит може отримати позичальник у віці від 22 років. Максимальний вік позичальника зазвичай обмежений віком 65 років. Кредит надається без поручителів і застави.

Для отримання кредиту необхідно надати наступні документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код платника податків;
  • довідку про доходи (її необхідно надати при оформленні великого кредиту).

Як видно для оформлення кредиту необхідний мінімум документів. Він видається на термін від 12 місяців до 5 років. Процентна ставка при цьому складає кілька відсотків. Максимальна сума кредиту досягає суми в 500 000 гривень. Є можливість дострокового погашення, в перші два місяці діє пільговий період з мінімальною процентною ставкою.

Акції та промокоди Банк Кредит Дніпро

Періодично банк виробляє розіграші серед держателів карток з головним призом у вигляді автомобіля або квартири. Також можливе отримання певних знижок і наявність Кешбеку на кредитні карти.
За програмою лояльності можна отримувати певні бали. Їх можна витратити на різні товари у партнерів Банку Кредит Дніпро.
При спробі взяти кредит онлайн на суму до 75 000 гривень діє акція, згідно з якою позичальникові необхідний для оформлення тільки паспорт. Термін видачі кредиту становить кілька хвилин.

Як погасити кредит в Банк Кредит Дніпро

Позику можна погасити практично всіма можливими способами, що приваблює клієнтів банку. Грошові кошти можна ввести практично у всіх терміналах, також є можливість переказу через сторонні банки.
Повернення грошових коштів можна здійснити в особистому кабінеті переказом через будь-яку банківську карту на реквізити банку. Для постійних клієнтів є послуга автоматичного списання коштів щомісяця з картки клієнта. Комісія при цьому не стягується.

1-й кредит:
3.000 - 50.000 грн
Ставка:
1.99% в день
Термін:
365 - 1095 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь