Коротка інформація

Alfagrad
5/5 (оценок: 1)
Назва: Alfagrad
1-й кредит: 1.000 - 60.000 грн
Срок: 7 - 365 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— возраст 18+
— наличие банковской карты
— паспорт и ИНН
— мобильный телефон и e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Alfagrad

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Сервіс Alfagrad допомагає клієнтам підібрати привабливі умови для здійснення позик в режимі онлайн. Це посередник між кредитором і позичальником. Компанія пропонує досить вигідні умови, співпрацює з лідируючими перевіреними МФО України.

Умови отримання кредиту в Alfagrad

Сервіс надає кредити дієздатним особам у віці від 18 до 75. Час розгляду заявки займає орієнтовно 10 хвилин. Термін видачі позики сумою від 1 тисячі до 60 тисяч гривень становить від 1 до 31 дня. Для заповнення заявки при собі потрібно мати лише паспорт громадянина України, ІПН і доступ в інтернет. Також важливо мати дію пластикову банківську картку будь-якого банку.

Переваги та особливості сервісу Alfagrad

Онлайн-сервіс Alfagrad – простий і зручний спосіб отримання в позику невеликої суми грошей на невідкладні потреби. Кредит доступний безробітним українцям та особам з недостатньо гарною кредитною історією. Користувачів приваблюють скромні процентні ставки, лояльні умови погашення заборгованості. Серед інших переваг сервісу виділяють такі:

  • велика кількість партнерських МФО;
  • схвалюється 98% заявок;
  • можливість отримати швидкий кредит на пільгових умовах;
  • конфіденційність і безпеку;
  • швидка реєстрація на сайті;
  • надійність, підтверджена численними позитивними відгуками;
  • зарахування грошей на карту протягом 10-15 хвилин;
  • оперативна робота технічної служби підтримки.

Онлайн-сервіс Альфаград працює цілодобово, без вихідних, перерв і свят. Кожен, хто потребує термінової фінансової підтримки, може її отримати. Незалежно від часу доби, гроші надходять на карту оперативно, а заявки на їх отримання розглядаються менеджерами в максимально короткий термін.

Заповнення спеціальної форми займе близько 3-5 хвилин часу. На офіційному сайті компанії є віртуальний калькулятор, який допомагає клієнтові визначитися з сумою позики, процентною ставкою. Це особливо зручно для новачків, які вперше вирішили взяти кошти в борг.

Також нові клієнти при першому оформленні кредиту в обраній мікрофінансовiй організації можуть знайти пропозиції з максимально вигідною, пільговою процентною ставкою 0,01% – в день. Більше подробиць про спеціальні пропозиції можна знайти на сайті обраної МФО.

Як оформити кредит Alfagrad

Спочатку на сайті Альфаград потрібно створити обліковий запис. Після простої реєстрації необхідно заповнити анкету з зазначенням особистих та контактних даних користувача, реквізити. Після розгляду заявки фахівцем в особистому кабінеті відкриється перелік доступних МФО для оформлення займа.Із них можна вибрати найбільш вигідний варіант, після чого перейти до оформлення позики та отримання коштів на картку.

Як погасити кредит в Alfagrad

Погасити заборгованість клієнти сервісу можуть різними способами. Найчастіше використовуються банківські картки. Якщо вчасно внести певну суму не вдалося, можуть нараховуватися штрафи. Послуга пролонгації чинного кредитного договору можлива на умовах обраного користувачем МФО.

1-й кредит:
1.000 - 60.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
7 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь