Коротка інформація

Alexcredit
4.6/5 (оценок: 566)
Назва: Alexcredit
1-й кредит: 100 - 3.000 грн
Срок: 5 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Alexcredit

Alexcredit – це одна з перших компаній в Україні, яка стала займатися мікрокредитуванням в мережі. Вона працює з 2017 року і за цей час встигла отримати велику клієнтську базу. Це один з лідерів мікрокредитування, який утримує позиції завдяки вигідних пропозицій для нових та існуючих клієнтів, а також завдяки тому, що лояльно ставиться до позичальників.

Умови отримання кредиту в Alexcredit

 • Перший кредит під 0%
 • Сума кредиту: при першій видачі до 3 000 грн, при повторному – до 10 000
 • Відсоткова ставка при наступних кредитах 1,7% в день
 • Терміни оформлення позики – 10-15 хвилин
 • Потрібно мати банківську карту і мобільний телефон

Хто може отримати кредит в Alexcredit

Отримання мікрокредиту доступно всім громадянам України, які відповідають наступним вимогам:

 • повноліття;
 • наявність діючого паспорта та ІПН;
 • наявність діючої банківської карти з плюсовим балансом;
 • наявність мобільного телефону.

Компанія лояльно ставиться навіть до тих позичальників, у яких є незакриті прострочення в інших компаніях або банках, так що вона пропонує взяти кредит навіть таким позичальникам. Також компанія не висуває особливо високі вимоги по роботі і видає кошти навіть мамам в декреті або безробітним громадянам.

Переваги та особливості Alexcredit

Головною перевагою компанії є той факт, що вона надає своїм клієнтам вигідні кредити при повторному зверненні. Згодом статус клієнта в програмі лояльності змінюється і цього цілком достатньо для того, щоб отримувати збільшену знижку. Максимальна знижка становить 40% від вартості кредиту. При наявності промокодом знижки підсумовуються.

Як оформити кредит в Alexcredit

Реєстрація в Alexcredit

Реєстрація відбувається одночасно з подачею заявки. Клієнт немає можливість окремо зареєструвати обліковий запис, так що доведеться зайти на головну сторінку, вибрати термін і суму позики і приступити до оформлення заявки. Після цього система збереже дані позичальника і дозволить йому авторизуватися з використанням електронної пошти та пароля.

Особистий кабінет Alexcredit

Особистий кабінет у компанії дуже простий. Для клієнта доступний перегляд стану свого кредиту, якщо він оформлений, або ж кредитний калькулятор, якщо кредиту на даний момент немає. Також є можливість перегляду свого статусу в програмі лояльності і оплати кредиту. Оформлення максимально просте і інтуїтивно зрозуміле, так що не буде проблеми розібратися в особливостях роботи з сайтом.

Подати заявку в Alexcredit

Заявка подається в 5 кроків. Доведеться вказати наступні дані:

 1. Особиста інформація. На цьому етапі система вимагає ПІБ, дату народження, стать клієнта, електронну пошту та пароль для реєстрації облікового запису. Також потрібно точно вказати свої паспортні дані.
 2. Адреса та працевлаштування. На цьому етапі потрібно вказати свою адресу фактичного проживання і реєстрації, а також дані про роботу. Буде потрібно адреса і номер телефону з місця працевлаштування. Також потрібно буде вказати суму своєї заробітної плати.
 3. Інформація про карту. Дуже важливо верифікувати карту і мати таку, яка підійде під вимоги системи. На ній має бути баланс до 5 гривень. Система для підтвердження володіння блокує випадкову суму і буде потрібно точно її вказати.
 4. Ідентифікація. Буде потрібно зробити фотографію з паспортом в руках і зробити фото декількох сторінок паспорта та ІПН. Це потрібно для безпеки.
 5. Результат. На цьому етапі готова заявка відправляється на розгляд. У разі позитивного рішення достатньо буде підписати договір за допомогою СМС та засоби відразу ж будуть перераховані на карту.

Відмова від видачі кредиту в Alexcredit. Що робити?

Якщо компанія видала в якості рішення відмову, то не варто засмучуватися. Існує багато мікрофінансових компаній з не менш вигідними умовами обслуговування. Якщо причина відмови була в дуже великих простроченнях, то варто пошукати варіанти компаній, які видають кошти саме таким клієнтам. Їх досить багато. Якщо ж прострочень немає, то можна шукати будь-яку мікрофінансову компанію, адже часто причиною для відмови служить просто неправильне заповнення заявки або допущені помилки в паспортних даних.

Акції та промокодом в Alexcredit

Ще з моменту початку роботи компанії діє акція «Приведи друга», в рамках якої за кожного нового клієнта компанії позичальник, який запросив його, отримує бонус в розмірі 100 грн. Іноді компанія збільшує розігруєму суму. Саме тому сума іноді може виростати до 100 дол і навіть більше.

Акції та промокодом з’являються досить рідко, адже у компанії присутня сильна програма лояльності, завдяки якій можна економити до 40% від вартості обслуговування кредиту. Якщо ж промокодом і знижки з’являються, то у них досить обмежений термін дії і вони з’являються в особистiй розсилці через електронні повідомлення або по СМС клієнтам.

Як погасити кредит в Alexcredit

Щоб погасити кредит потрібно вибрати для себе один з декількох доступних способів:

 • Через особистий кабінет прямо на сайті. Цей варіант найшвидший і зручний.
 • Платіжні термінали, де є ця послуга. Досить мати свій номер договору і знати суму до погашення.
 • Банківським переказом за допомогою реквізитів, зазначених на сайті. Варто враховувати, що в призначенні платежу доведеться вказувати номер свого кредитного договору, щоб можна було ідентифікувати платіж.

Важливо! Варто враховувати терміни зарахування коштів. Якщо оплачувати кредит в останній день через банк або термінал, то не факт, що вийде встигнути з данною оплатою. Також варто враховувати, що компанія стягує додаткові кошти за послугу оформлення пролонгації. Сума становить від 50 до 200 гривень в залежності від терміну.

Прострочення в Alexcredit

Якщо в даній компанії настає прострочення, то потрібно врегулювати це питання з фахівцями. Практика роботи з боржниками постійно змінюється, так що можна отримати більш лояльні умови, ніж це було прийнято ще рік тому. Час прострочення тут особливої ​​ролі не грає, адже після тривалої відсутності платежів з боку клієнта компанія йде назустріч позичальникові і пропонує оформити додаткову угоду. Щоб вибрати стратегії роботи з компанією при простроченнях краще порадитися з досвідченим юристом.

1-й кредит:
100 - 3.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
5 - 30 днів

Залишити відповідь