Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Як взяти весільний кредит

свадебный кредит

Кожна молода пара, плануючи весілля, хоче обставити його так, щоб залишилися спогади на все життя. Але, ні для кого не секрет, що таке весілля вимагає витрат і чималих. І якщо їх немає, то є сенс взяти весільний кредит. Це і оплата урочистої реєстрації, і ресторан, і наряд для нареченої, і кільця, і автомобілі, і зйомка. Крім того, сюди ж можуть увійти витрати на весільну подорож і на той випадок, якщо молоді захочуть влаштувати свою шлюбну ніч в якому-небудь дорогому готелі (в розкішній обстановці). Як це все оплатити? Добре, якщо є заощадження, що накопичувалися роками, спеціально для цього випадку. А якщо їх немає? Тоді, раз рішення про пишне весілля прийнято остаточно, доведеться вирушати в банк за кредитом.

Але перед тим як туди піти треба сісти і порахувати, у скільки вам обійдеться весілля. Зазвичай в наші дні це виходить від п’ятисот до дев’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Після того, як кошторис складена, можна скоротити витрати деяких пунктів або взагалі відмовитися від них. Як тут чинити молоді повинні вирішувати самі або погоджувати з батьками. Справа в тому, що часто молоді люди, котрі вступають у шлюб, є студентами або не мають високооплачуваної роботи з причини відсутності стажу. В цьому випадку в кредиті їм часто відмовляють, і вони змушені просити батьків оформити весільний кредит на себе.

Рішення оформити весільний кредит слід приймати тільки в тому випадку, коли знайти іншим способом необхідну суму можливості немає. Варіант з перенесенням весілля на термін, який потрібен, щоб накопичити цю суму навряд чи когось влаштує – на це треба кілька років. Хто стане відкладати весілля на стільки часу?

Якщо ви вирішили брати кредит, то складена вами кошторис повинна бути точною, розрахованою до дрібниць. Крім того запитувана в банку сума повинна бути ще трохи збільшена вами. Це на випадок непередбачених обставин. Якщо після весілля гроші залишилися – нічого страшного, повернете їх назад кредитору.

На жаль, цільових програм весільних кредитів поки немає. Тому подібні позики здійснюються за стандартними програмами. При подачі заявки потрібно копія трудової книжки та довідка про доходи. Найчастіше кредит на себе оформляють батьки, а молоді виступають поручителями.

Весільні кредити на більш-менш вигідних умовах надають такі банки як Ощадбанк, ВТБ4, Відкриття. Перш ніж остаточно вирішити, в який банк ви будете звертатися за весільним кредитом, краще вивчити пропозиції різних банків, щоб отримати кредит на найвигідніших умовах.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Як взяти весільний кредит Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Як взяти весільний кредит ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Як взяти весільний кредит Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь