Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Як взяти кредит – покрокова інструкція

Фінансові труднощі коли-небудь траплялися з кожним з нас. У ці моменти в голові застигає питання “Як швидко знайти необхідну суму?”. Чекати схвалення банків, збирати купу документів – не варіант. Найпоширенішим варіантом вважається оформити позику через МФО. Це безпечний і швидкий варіант, однак, до сих пір багато хто боїться звертатися в мікрофінансові організації через незнання як зробити це правильно.

У цій статті ми дамо покрокову інструкцію про те як правильно взяти кредит. Отже, щоб оформити кредит онлайн необхідно:

  1. Визначитися з кредитором – фінансовою організацією, яка надасть вам кошти на певний термін.
  2. Заповнити заявку на оформлення кредиту на офіційному сайті МФО.
  3. Очікувати позитивне рішення від мікрофінансової організації.
  4. Переконатися в надходженні грошей на карту або забрати їх готiвкою. Слідуючи цій схемі, ви зможете взяти кредит в будь-якому МФО.

Розглянемо ці кроки більш детально:

Крок 1. Визначитися з кредитором

Буває, що дуже важко визначитися з мікрофінансовою організацією або ж є сумніви, що ваша заявка була відхилена. Для таких випадків спочатку проаналізуйте пропозиції, представлені на нашому сервісі порівняння кредитів – це дозволить вам без зайвої праці порівняти ставку, терміни та суму, а також інші умови потенційної позики. Ми рекомендуємо відразу подати заявку мінімум в 3 організації – так шанс, що вашу заявку схвалять, буде набагато вище. Так само дивіться компанії які пропонують кредит під 0%, це не обман, багато МФО дають першим клієнтам кредит під 0%, хоч і на невелику суму.

Крок 2. Заповнити заявку

Зазвичай заявка на отримання коштів від МФО не особливо відрізняється від аналогічної в банку. Хіба що вам доведеться надати менше інформації. Як правило, МФО обмежуються скан копією паспорта, ідентифікаційним кодом, номерами телефону і банківської карти. А також важливо вказати яким чином ви хочете отримати гроші: на карту, на рахунок або готівкою.

Крок 3. Чекати позитивне рішення

Довгого відповіді вам чекати не доведеться – якщо всі документи в порядку, вас попросять підписати договір. Зробити це можна за допомогою коду, що прийде в повідомленні на телефон. Однак якщо вам прийшло повідомлення з відмовою, то не варто впадати у відчай, краще спробувати звернутися до іншої МФО.

Крок 4. Переконатися в надходженні грошей на карту

Гроші надійдуть на вказану карту або рахунок через 10-20 хвилин. Або якщо ви вибрали отримання готівкою, то забрати їх можна в найближчому відділенні МФО. Важливо стежити за терміном, на який ви оформили позику і вчасно його погасити, адже це запорука успішного схвалення заявок при наступних зверненнях.

Ось так просто здійснюється оформлення кредиту і виплата грошей через інтернет. Позичальник подає заявку, отримує відповідь, підписує договір і вже через півгодини може витрачати отримані кошти. Головне бути впевненим у своєму намірі і успішне схвалення не змусить себе чекати.

Залишити відповідь