Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Як взяти дачний кредит

Как взять дачный кредит

Як відомо, літо – пора відпусток. Дозволити собі дорогий відпочинок десь за кордоном або просто на морі може далеко не кожен. Тому більшість населення проводять відпустки, а то і все літо на дачі. Дача, звичайно ж, має на увазі крім будиночка ділянку землі, де вирощують овочі та фрукти. І, якщо дачник вирішує серйозно зайнятися цим, а може навіть зробити на цьому невеликий бізнес, тут без спеціального обладнання не обійтися. Як правило, таким обладнанням є теплиці з таких матеріалів, як скло і полікарбонат.

Самі теплиці мають абсолютно різні різновиди. У них різні розміри і призначення. В одних вирощують огірки та помідори, в інших квіти. Є теплиці, призначені для вирощування винограду. Вартість цього задоволення коливається від трьох до десяти тисяч гривень. Але це тільки в тому випадку, якщо власник буде вирощувати сільгосппродукцію для себе і своєї сім’ї. Якщо він вирішить всерйоз зайнятися бізнесом, вартість необхідного обладнання буде в рази більше.

Якщо у вас є гроші, то проблем немає. Купуйте і вперед! Але якщо їх немає, то є можливість оформити теплиці в кредит, тобто взяти дачний кредит. Кредити на покупку такої продукції теж бувають декількох видів.

Кредит в торгових точках. У наш час існує безліч магазинів і навіть гіпермаркетів, де можна придбати будь-яке обладнання для садових робіт. Зрозуміло, теплиці там теж є.

Якщо ви знайшли те, що вам підходить, але можливості оплатити це негайно у вас немає, то ви можете звернутися до кредитного відділу. Нерідко різні банки пропонують всякого роду акції та кредитні пропозиції. Якщо Вами продукт обраний, берете у консультанта виписку і йдете з нею в кредитний відділ. Як правило, там працюють представники різних фінансових організацій, які можуть запропонувати вам різні кредитні програми. Вам залишається лише обрати те, що вам більш прийнятно.

Видача кредитів в торгових точках значно спрощена, однак не варто забувати що і відсотки там значно завищені. Тобто отримати дачний кредит в торгових точках не складно, але умовы там не найвигідніші. Вам потрібно лише мати при собі паспорт і ще який-небудь документ, що засвідчує вашу особу. Але при всьому цьому кредит видається за завищеною відсотковою ставкою. У цьому недолік подібного кредитування.

Якщо вас це не влаштовує, є варіант отримання кредиту в банку. Але і тут не без недоліків. Вам доведеться збирати безліч документів, відомості про місце роботи та розмір заробітної плати. Ви повинні ще мати офіційну роботу. Крім того немає гарантії, що по вашій кредитній заявці відповідь буде позитивною. Це залежить від вашої платоспроможності і кредитної історії. Статус кредиту буде – нецільова споживча грошова позика.

Без сумніву найкращий варіант, щоб отримати дачний кредит – це звернення до МФО.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Як взяти дачний кредит Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Як взяти дачний кредит ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Як взяти дачний кредит Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь