Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Як створити електронну пошту (E-mail)?

Отже, Ви хочете оформити онлайн кредит, у Вас вимагають електронну адресу, а її немає і Ви не знаєте як її створити? Не біда – ми підкажемо як це зробити!

Наступні дії:

  1. Переходимо по посиланню https://mail.google.com – нам необхідно створити електронну пошту. Для цього, в правому верхньому куті, знаходимо кнопку «СТВОРІТЬ АККАУНТ» і натискаємо її.
  2. Після натискання кнопки «СТВОРІТЬ АККАУНТ» ви автоматично потрапите на сторінку, де потрібно пройти реєстрацію. У спеціальній реєстраційній формі потрібно ввести необхідні дані, такі як прізвище, ім’я, дата народження та інше (рекомендуємо написати пароль, щоб не забути) … потім тиснемо «ДАЛІ» (дивитися приклад нижче)
  3. Після натискання кнопки «ДАЛІ» з’являється нова сторінка, на якій Вам пропонується додати своє фото. Але це за бажанням (не обов’язково) так що сміливо можете натискати «ДАЛІ».

Все готово! Ваша електронна пошта створена!)

Сервіс привітає Вас з реєстрацією і запропонує перейти в поштову скриньку. Для цього натискаємо «ПЕРЕЙТИ До СЕРВІСУ Gmail» (приклад нижче).

Після натискання синьої кнопки Ви потрапите в свій особистий кабінет, де зможете читати листи які Вам приходять, і також відправляти!

Як увійти в свою електронну пошту?

Після того як Ви закриєте сторінку зі своєю поштою, найімовірніше, Вам знову доведеться в неї увійти. Для цього переходимо за посиланням https://mail.google.com і вводимо назву пошти та пароль, який вказали при реєстрації.

Можете ще поставити галочку «ЗАЛИШАТИСЯ В СИСТЕМІ» щоб потім знову не вводити пароль. Ну і залишається тільки натиснути на кнопку «УВІЙТИ» (приклад нижче).

Готово! Тепер Ви щасливий володар електронної пошти, можете отримувати і відправляти листи скільки захочете. Хай щастить!.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Як створити електронну пошту (E-mail)? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Як створити електронну пошту (E-mail)? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Як створити електронну пошту (E-mail)? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь