Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Як бути, якщо немає грошей на оплату обов’язкового кредиту?

Как быть, если нет денег на оплату обязательного кредита?

Так буває, що в певний момент життя людина залишається з «діркою» в кишені. Головною проблемою може бути той випадок, коли за спиною висить кредит, який треба обов’язково оплачувати. Найголовніше в цій ситуації не панікувати, адже паніка породжує ще страшніші думки, які ні до чого доброго не приведуть.

Спокій тільки спокій

Важливо зберігати спокій, це дозволить тверезо оцінити ситуацію, що склалася.

Не варто й уникати банку, який є кредитором. Виправити ситуацію не вийде, ігноруючи дзвінки банку, це тільки погіршить становище. Людинi, яка більше не може справлятися з виплатою кредиту, краще звернутися в банк за реструктуризацією боргу. У цьому випадку банк може надати відстрочку по оплаті. Це дасть позичальникові час, щоб знайти високооплачувану роботу, щоб мати можливість оплачувати кредит. Ніхто не буде займатися проблемами боржника, в них повинна розібратися сама людина.

Є варіант з проханням допомоги у родичів або друзів, але, це підходить теж не всім. Хтось не має родичів або друзів, хтось має, але не отримає від них допомоги, тому що знаходиться з ними в поганих відносинах, або не довіряє їм.

Також ви завжди можете взяти мікрокредит, щоб зробити виплату і не накопичувати відсотки по заборгованості.

Якщо банк забирає житло

Якщо був узятий іпотечний кредит, то значить, що була закладена нерухомість, будь то квартира, земельна ділянка або кімната. Часто трапляється така картина, що сім’я бере житло в іпотеку, оплачує її, а коли платоспроможність зменшується, банк забирає це майно і продає його на торгах. Природно, що сума повернення дедалі менше, ніж сума боргу. Позичальники залишаються ні з чим: ні квартири, ще й борг залишився. Що ж робити, щоб цього уникнути?

В першу чергу, звернутися до юриста, надавши йому необхідні документи. Якщо все в порядку, то потрібно шукати спільне рішення проблеми з банком. Необхідно зустрітися з одним з керівників банку, обговорити ситуацію, що склалася і знайти спосіб розв’язати цю проблему спільними зусиллями. Банк може запропонувати зменшити розмір оплати кредиту, збільшивши тим самим термін повернення, відстрочити час в погашенні позики., Зменшити штрафи і пеню.

Якщо є поручителі, то вони відповідають нарівні з позичальником. Банк може взяти і перекласти весь борг на поручителя, якщо він є платоспроможним. Це може викликати ворожнечу між позичальником і поручителем, навіть якщо вони є близькими друзями або родичами. І вивести поручителя з цього кредиту практично неможливо. Необхідно пропонувати банку замінити поручителя на заставу.

Це була невелика стаття, де були описані ситуації, в які потрапляють позичальники, які втратили можливості сплачувати кредит і способи їх вирішення.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Як бути, якщо немає грошей на оплату обов’язкового кредиту? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Як бути, якщо немає грошей на оплату обов’язкового кредиту? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Як бути, якщо немає грошей на оплату обов’язкового кредиту? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь