Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Вплив строків пандемії на безробіття в Україні

Вчені з Університету технологій та дизайну в Сінгапурі спільно з лабораторією Data-Driven Development Lab розробили інтернет-ресурс, де в онлайн-режимі прогнозується закінчення пандемії коронавiруса. Для кожної держави розрахунки індивідуальні. Є такі дані і для України.

Прогноз за термінами закінчення пандемії для України

Згідно з прогнозами вищеназваних джерел, різкий спад захворюваності в Україні передбачається 19 травня, а до 8 червня пандемія закінчиться.

Прогнози будуються за графіками, в яких застосовується модель SIR (вразливий – заражений – одужав), що створюється на основі відомостей з країни. Ці криві зазнають постійні зміни в зв’язку з новою статистикою. А уряд України збирається пом’якшити карантин у другій декаді травня. Через цих двох причин може виникнути ситуація, що прогноз виявиться невірним і скасування карантинних заходів призведе до нового, більш сильнішого спалаху захворюваності.

За загальної ситуації в світі вчені припускають, що епідемія відступить 29 травня, коли очікується спад захворюваності на 97%. А остаточна перемога над COVID-19 відбудеться 26 листопада під час 100% спаду хвороби.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про наявність у уряду дорожньої карти виходу країни з карантинного режиму. Він сказав, що в у даного плану 5 етапів, у кожного з яких є чіткі індикатори та залежить кожен етап від епідеміологічної обстановки. При сприятливому розвитку ситуації план стартує 11 травня.

Як впливає карантин на безробіття

Представник ДСЗУ Олена Козирєва, за повідомленням zn.ua, привела наступні дані по безробіттю в Україні під час карантинних заходів. Кількість безробітних збільшилася на 40 тис. осіб і досягло цифри 364,3 тисячі, що в порівнянні з минулим роком не так вже й багато.

Чи загрожує країні масове безробіття?

  • Олена Козирєва зазначила, що центри зайнятості віддалено працюють з людьми, що опинилися в числі безробітних. З початку карантину в центрах зайнятості зафіксовано понад 40 тисяч нових безробітних. Загальна кількість безробітних зараз 364,3 тисячі, а 7 квітня 2019 року їх були 323 тисячі. Різниця невелика.
  • Також Козирєва зазначила, що під час карантину скорочення вакансій відбулося в усіх сферах.
  • Але збільшився попит на працівників охорони здоров’я (медсестер, лаборантів, фельдшерів, соціальних працівників). І ще більш затребувані стали співробітники торгівлі в тих галузях, де вона не заборонена. Зараз потрібні продавці, касири, сортувальники. Збільшився попит на підсобних робітників, вантажників, охоронців, поліцейських, працівників пошти.

У Києві на даний момент часу півмільйона жителів взяли вимушені відпустки через карантинних обмежувальних заходів. Мер міста, Віталій Кличко, недавно заявив, що без підтримки держави місто не зможе забезпечити цих тимчасово непрацюючих людей. За повідомленням КМДА, Президент обнадіяв громадян тим, що питання фінансової підтримки вимушено непрацюючих киян планується вирішувати індивідуальними доплатами.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Вплив строків пандемії на безробіття в Україні Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Вплив строків пандемії на безробіття в Україні ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Вплив строків пандемії на безробіття в Україні Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь