Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Що таке онлайн-кредит?

Что такое онлайн-кредит?

Інтернет, як технологія, порівняно з винаходом вогню або вогнепальної зброї. Настільки величезне значення інтернет придбав для сучасної цивілізації. І тому дуже важливо розуміти, що інтернет злився з багатьма елементами життя кожної людини, в тому числі інтернет активним чином застосовується в торгівлі і в банківській справі.

Головний механізм зростання капіталу будь-якого банку полягає в тому, щоб заробляти на видачі кредитів. Банки використовують гроші вкладників для того, щоб спонсорувати проекти успішні та перспективні, але таких проектів вкрай мало в фінансовій практиці будь-якого середньостатистичного банку. Тому залишається вкладати фінанси вкладників саме в систему кредитування населення. Такий перерозподіл грошей в суспільстві йде на користь самого суспільства, рухає його вперед і збільшує добробут.

Онлайн-кредитування грає на руку як потенційним клієнтам банку, які хочуть отримати в короткі терміни кредит, так і банкам, які здатні завдяки інтернет технологіям сильно прискорити процес видачі клієнтам кредитів, тим самим збільшити прибуток. Зараз все ж конвеєрний метод видачі кредитів не настільки ефективний, особливо після останнього світової кризи в економіці 2008 року, кредити стали видаватися вкрай обережно. Тобто з кількісної вигоди, коли десь тридцять відсотків кредитів просто не поверталися банкам. Переросла в якість, коли кредитів стали давати менше, а відсоток повернення істотно зріс.

Інтернет-кредит це можливість швидко оформити кредит і отримати гроші в короткі терміни. Однак не варто сподіватися, що кредит отримати можна буде настільки ж швидко, як і в гранично стислі строки мікрокредиту. Онлайн-кредит і мікрокредит різні речі, адже онлайн-кредит має на увазі отримання кредиту великого, навіть на покупку будинку можна отримати кредит, лише відправивши нудні документи онлайн в банк. Не потрібно прямої присутності клієнта в банку, правда при наявності спеціального електронного підпису. У онлайн-кредитів є багато позитивних сторін, в тому числі найголовніший плюс це можливість не виходячи з дому оформити всі документи. Крім цього, також дуже важливо враховувати і терміни розгляду поданих документів про виділення кредиту з боку банку. Зазвичай при онлайн-кредиті терміни розгляду коротші.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Що таке онлайн-кредит? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Що таке онлайн-кредит? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Що таке онлайн-кредит? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь