Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Що таке кредитна історія

Как быть, если нет денег на оплату обязательного кредита?

Трапляється таке, що дуже потрібно взяти кредит, але на свiй жаль ви отримуєте відмову у всіх банках. В одних банках вам відмовляють без жодних пояснень і коментарів, в інших натякають на наявність прострочень в минулому. Це означає що у Вас погана кредитна історія.

Кредитна історія – це термін досить новий. У минулі часи в банку, куди ви прийшли за кредитом, дивилися тільки на те, яка у вас заробітна плата. Зараз же в першу чергу береться до уваги те, чи були у вас порушення при погашенні колишніх кредитів. Навіть якщо в минулому ви допустили незначні прострочення, це може створити вам проблеми в отриманні чергового кредиту. А якщо були серйозні порушення, то кредитів вам не бачити протягом дуже тривалого терміну.

Всі відомості про те, як в минулому ви виконували свої кредитні зобов’язання, заносяться в спеціальну базу даних. Ця база даних доступна будь-якому банку. У разі подання вами заявки на отримання кредиту службовець банку обов’язково проб’є вас по цій базі, і на підставі отриманих відомостей прийматимуть рішення видавати вам кредит чи ні. Все це банки роблять, щоб знизити свої ризики шляхом забезпечення себе від недобросовісних позичальників.

Є певна свого роду шкала порушень, які допускають позичальники. Перший ступінь – найвищий. Це коли позичальник повністю відмовляється виплачувати кредит і відсотки по ньому. Другий ступінь характеризує наявність прострочень понад п’ять днів. Третій ступінь прирівнюється до норми. Це одноразове прострочення терміном до п’яти днів.

Прострочення також може статися без фактичної вини замовника. Наприклад, він може внести плату через термінал або грошовим переказом, в разі відлучки. Якщо позичальник зробить це в останній день, не факт, що гроші надійдуть на рахунок банку вчасно. Тому, якщо виникає необхідність вносити платіж вище описаним способом, то краще зробити це заздалегідь.

Кредитна історія вважається ідеальною, якщо в ній немає жодної з обговорених порушень. Якщо в ній є третій варіант, тобто єдине прострочення до п’яти днів, то ідеальність вона втрачає, але кредит ви можете отримати без проблем.

Якщо в кредитній історії є другий варіант, тобто прострочення від п’яти до тридцяти п’яти днів, але кредит вже погашений, то ситуація буде розглядатися банком індивідуально. Можливість отримання кредиту в цьому випадку існує, але й можливість відмови присутня.

Якщо ж на момент заяви про отримання кредиту у вас є заборгованість по іншому кредиту, шансу отримати кредит у вас немає.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Що таке кредитна історія Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Що таке кредитна історія ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Що таке кредитна історія Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь