Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Що робити в ситуації, якщо потрібні гроші на їжу

Бувають життєві ситуації, коли виникають тимчасові фінансові труднощі, пов’язані з відсутністю роботи, зміною місця проживання, через що потрібні гроші на їжу. Тому багато хто ставить питання, що робити, якщо немає грошей на їжу. У цих випадках рекомендується подумати, які речі давно не використовуються в побуті і продати їх, розмістивши безкоштовні оголошення в мережі.

Якщо не хочеться розлучатися з речами назавжди, то можна скористатися послугами ломбарду, з правом викупу. При наявності альтернативного місця проживання, щоб отримати кошти на їжу, можна здавати в оренду нерухомість. Здача макулатури, металобрухту, роздача рекламних буклетів може змінити тимчасову ситуацію, якщо склалося безгрошів’я.

Як бути в складній фінансовій ситуації?

Молодій мамі, у якої відсутня можливість зайняти у друзів або зробити щось з вище перерахованого, та немає грошей на їжу дитині, можна отримати кошти в борг. Терміново вирішити фінансові труднощі можна за допомогою мікропозик, якi надають МФО. Видача грошей можлива при наявності мінімального пакету документів, який включає:

  • паспорт громадянина України з пропискою;
  • ІПН.

Користувачам інтернету надається можливість відвідати ресурси, де зібрана інформація про компанії, що надають позику на короткий період. Клієнтам доступний вибір кращих умов для отримання кредиту, бонусні програми фінансування, пільговий період для тих, хто звертається за допомогою вперше.

Мікрокредитування передбачає видачу мінімальної суми, на яку нараховується щоденна процентна ставка за користування. Безпека і доступність цього виду кредитування пояснює його популярність серед клієнтів МФО.

Звернення по допомогу до фінансової організації, якщо вдома немає їжі і грошей, не передбачає пояснення цільового призначення коштів. При видачі приймаються до уваги надані документи. Схвалення запиту на позику можливо навіть при наявності поганої кредитної історії.

У ситуації, коли немає грошей навіть на хліб, потрібно швидко реагувати і вжити рішення. Після формування запиту і відправки даних кошти зараховуються на вказаний рахунок протягом 1 години. Отримати кредит, коли немає грошей на продукти, можна на підставі паспорта. МФО не вимагають довідки про доходи. Відсутність прихованих комісій дозволяє взяти гроші на хліб і повернути суму рівними частинами протягом зазначеного періоду. У момент підписання угоди позичальник знає точну суму, яку потрібно вносити регулярно до повного погашення.

Фінансова підтримка

Доступність кредитування в режимі онлайн виключає необхідність відвідувати відділення. Фінансова допомога надається без поручительства, що забезпечує повну конфіденційність угоди.

Діяльність МФО пов’язана з обслуговуванням різних категорій населення, що дозволяє отримати гроші на продукти пенсіонеру. На ринку фінансових послуг діє багато компаній, що пропонують скористатися засобами. При виборі рекомендується витратити трохи часу і ознайомитися з пропозиціями.

Подавати заявку можна відразу в кілька МФО і пам’ятати, що відсоток за користування коштами буде вище, ніж в банках, а за прострочення платежів доведеться відшкодувати комісійні та штрафні санкції. При наявності часу можна оцінити ситуацію і спробувати оформити споживчий кредит в банку.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Що робити в ситуації, якщо потрібні гроші на їжу Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Що робити в ситуації, якщо потрібні гроші на їжу ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Що робити в ситуації, якщо потрібні гроші на їжу Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь