Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Про мікрофінансовi організації, позики, і позичальників

Чому зростає кількість заявок на онлайн позики? І хто вони – люди, які хочуть отримати таку позику? Поговоримо про це в нашій статті.

Концепція компанії

Стиль, якого дотримується мікрофінансова організація залежить від категорії споживачів. Статистичні дані говорять про те, що за позикою звертаються люди різного роду діяльності: лікарі, вчителі, керівники підрозділів, військовослужбовці, мами в декреті, студенти, пенсіонери … Цей список можна продовжувати нескінченно. Багато компаній орієнтовані на певну цільову аудиторію. Від цього і залежить маркетингова стратегія. Наприклад, в організації яка хоче привернути молодь, практично весь процес буде проходити в діджітале – від подачі заявки до зарахування грошових коштів.
Люди старшого покоління з побоюванням ставляться до змін і нововведень. Тому віддають перевагу організаціям, які дотримуються традиційного підходу до клієнтів. Найчастіше ця категорія позичальників воліє отримувати гроші готівкою, в офісі компанії. Повертати позику їм також зручніше в касі.
Інші компанії більше орієнтуються на повсюдність. В цьому випадку точки видачі можуть знаходиться в метро, ​​автовокзалах або на залізничних станціях. Стратегія проста – людина зібралася їхати, і їй зручно оформити позику саме в такому місці. До того ж процедура отримання проста, і не займає багато часу.

З яких причин люди вибирають МФО?

Насправді причини звернення в МФО і в банк однакові – взяти необхідну суму в борг на певний термін. Але у МФО є певні переваги, в їх числі:
1. Високий відсоток схвалення
2. Мінімальний пакет документів. Найчастіше достатньо надати лише паспорт
3. Швидке отримання. Дуже зручно, коли гроші потрібні терміново
До того ж, якщо потрібна невелика сума, то звертатися в банк недоцільно. Мікрофінансові організації пропонують позики на недовгий термін, що називається до зарплати.

Позика без відмови – це зручно

Це дійсно так. Багато компаній видають позики навіть клієнтам з поганою кредитною історією. І це відмінна можливість виправити її! Дані про своєчасне погашення передаються в бюро кредитних історій, і кредитний рейтинг підвищується. Завдяки цьому через деякий час можна розраховувати на кредит в банку.
Оформити позику дуже зручно в тих випадках, коли не вистачає грошей для комунальних платежів, на дрібний ремонт, продукти, ліки, та інші побутові витрати. Погашається позика, як правило, одноразовим платежем. Вам не потрібно кожен місяць вносити певну суму, як у випадку з банківськими кредитами. І при необхідності можна знову звернутися за невеликою позикою.

Залишити відповідь