Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Поняття реструктуризації, рефінансування та консолідації кредитного боргу

Понятия реструктуризации, рефинансировании и консолидации кредитного долга

На сьогодні, можна з упевненістю сказати, що немає жодного жителя країни, який не користується продуктами банків. Автомобіль в кредит, іпотека, споживчий, експрес, кредитна карта, це не повний список пропозицій від банків. Банки мають в своєму арсеналі багато інструментів, які допомагають позичальникам користуватися кредитними продуктами більш комфортно. Це різного роду лояльні програми, розіграші, бонуси і знижки. Для зручності і вирішення деяких проблем, які у позичальників виникають під час користування кредитом, банк розробив ряд послуг. Кожен клієнт в будь-який момент може скористатися реструктуризацією або консолідацією боргу або рефінансувати свій кредит. Реструктуризація дозволяє клієнту вирішити питання про проблемну заборгованостi.

Як правило, банк сам пропонує позичальникові реструктуризацію боргу. Відбувається це в двох випадках. Коли клієнт перестав сплачувати кредит або банк побачив, що дуже велике навантаження на дохід клієнта. Таким чином, банк може списати з позичальника штрафи за пропущені і несвоєчасні платежі, і дає можливість невеликими сумами погасити основний борг позичальнику. Так само банк може збільшити термін кредиту, таким чином, зменшується платіж, і навантаження на дохід клієнта стає менше. Важливо відзначити, що в будь-який час користування кредитом, позичальник сам може звернутися в банк з проханням рефінансувати борг. Обставини для такого звернення можуть бути різні. Втрата роботи, хвороба, або інші проблеми, які виникли. Позичальник пише заяву. Банк, в свою чергу, приймає рішення. Може поміняти умови, а може і відмовити клієнту.

Дозволить оформити кредит під більш вигідні умови – таке поняття, як рефінансування. Завдяки конкуренції банків, кожен з них сьогодні запропонує позичальникові рефінансування. Можливість ця зручна для обох сторін. Банк отримує нового клієнта, клієнт вигідні умови по кредиту. Для того щоб рефінансувати свій борг, клієнт знаходить банк, оформляє заявку і чекає рішення. При позитивному рішенні, банк погасить кредит позичальника і підпише новий кредитний договір з ним. Це дозволить клієнтові економити на відсотках. До того ж, клієнт може встановити відповідний термін і платіж. Процес оформлення рефінансування такий же, як і при оформленні договору.

Консолідувати кредит можна за допомогою ще одного інструменту банку. Клієнт для своєї зручності може об’єднати всі кредити, які є. Не має значення, в одному банку вони відкриті або в різних банках. Позичальник при оформленні заявки на консолідацію просто вказує, який кредит, в якому банку знаходиться, і яка сума боргу за ним. Банк вважатиме загальну суму, яка потрібна для закриття всіх кредитів і на цю суму оформить кредит клієнту. Це дозволить не витрачати час на оплату платежів по різним банкам, економити відсотки і оплачувати кредит всього лише один раз на місяць одним платежем. Кожен, хто знає про таку можливість як консолідація боргу, має можливість скористатися нею. Це спростить життя і допоможе економити гроші.

Всі поняття створені банком, щоб знизити навантаження на дохід клієнтів і дати можливість позичальникам економити на відсотках банку.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Поняття реструктуризації, рефінансування та консолідації кредитного боргу Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Поняття реструктуризації, рефінансування та консолідації кредитного боргу ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Поняття реструктуризації, рефінансування та консолідації кредитного боргу Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь