Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Оформлення позики з сірою зарплатою

Вплив зарплати в конверті на видачу кредитних коштів. На яких умовах оформляються позики з сірою зарплатою.

Наявність сірої зарплати означає напівофіційний дохід. Роботодавець, видає велику частину зарплати в конверті, а другу, мінімальну частину, офіційно. Таким чином багато роботодавців рятуються від великих витрат на податки та інші обов’язкові відрахування державі. Статистика показує, що близько третини працівників отримують зарплату саме таким чином.

Якщо людина, яка отримує сіру зарплату, вирішить оформити позику, то швидше за все йому це буде зробити важко. Однак, так було до недавнього часу. Адже сьогодні існують способи отримання великих сум навіть отримуючи напівофіційний дохід.

Де оформити кредит з сірою зарплатою?

В Україні Історично склалось, что незважаючи на зростання рівня офіційного доходу в країні, ціни на продукти и безліч споживчих товарів, вартiсть комунальних послуг й нерухомості завжди дорожча. Для покупки деяких товарів та здійснення планів потрібно брати кредит.

Проте позичальники, Які мають потребу в коштах, часто вже не отримають бажаного. Рідко банк схвалює кредит, якщо офіційний дохід мінімальний або знаходиться в його межах. Наявність “сірої” зарплати теж перешкоджає видачі грошей, адже якщо про це дізнаються в банку, відразу повідомляють про єдиний варіант видачі грошей, а саме під заставу майна.

На щастя, вже сьогодні існує відмінний альтернативний варіант банкам – мікрофінансові організації. Вони виручать навіть якщо вам потрібна велика позика. МФО не дивляться на рівень вашого доходу, найчастіше потрiбно просто повідомити про наявність роботи, а деякі з них видають кошти навiть безробітним. Позика видається на короткий термін до 30 днів, часто є можливість пролонгації. За свою допомогу МФО беруть Невеликий Відсоток – зазвичай не перевищує 2% / день. А новим клієнтам надають позики під 0.01% / день. Це зроблено для того, щоб клієнт познайомився з МФО, оцінив його сервіс, переконався у зручності та надійності компании.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Оформлення позики з сірою зарплатою Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Оформлення позики з сірою зарплатою ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Оформлення позики з сірою зарплатою Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь