Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Найпоширеніші питання по мiкрокредитам

Микрозайм. Вопросы и ответы

Що таке короткострокова мікропозика?

Мікропозика – це швидка форма кредитування, що дозволяє отримати позику з мінімальним пакетом документів. Короткостроковість є ключовим фактором, так як позика надається в невеликому розмірі (до 10 000 гривень) без підтвердження про платоспроможність позичальника.

Хто може отримати «гроші до зарплати»?

Кожен громадянин України, який досяг 18 або 21-річчя. Статус і вид зайнятості не враховується при розгляді заявки на можливість видачі короткострокового кредиту.

Які ризики може спричинити за собою оформлення мікропозики?

Ніяких ризиків. Вся надана позичальником особиста інформація залишається прихованою, вона використовується тільки для ідентифікації особи. Навіть якщо ви не зможете повернути всю суму в термін, договір можна продовжити на початкових умовах мікрокредитування.

Що вигідніше: мікропозика або банківський кредит?

Якщо вам потрібна велика сума грошей, що перевищує ліміт в 10 000 грн., У вас є підтвердження власної платоспроможності, власність під заставу, за вас готові поручитися або ж ви просто не впевнені, що зможете повернути кредит вчасно, тоді можете розраховувати на банківський кредит . При відсутності всіх вищезазначених показників або в разі, коли є погана кредитна історія, мікропозика в МФО дозволить вирішити фінансову проблему протягом години.

Як відбувається процедура отримання мікропозики в МФО?

Отримання короткострокового кредиту в Мiкрофінансовiй установі відбувається двома способами: при відвідуванні центрального офісу МФО або віддалено шляхом заповнення заявки на сайті організації. Другий варіант більш зручний, оскільки дозволяє отримати мікро позику протягом години, скориставшись будь-яким зручним гаджетом з доступом в Інтернет.

Процес отримання мікрокредиту відбувається в 4 етапи:

  1. Реєстрація на сайті МФО.
  2. Заповнення онлайн форми на отримання цікавої суми.
  3. Очікування перевірки особистих даних і отримання відповіді від фінансового менеджера мікрофінансової організації.
  4. Підписання договору кредитування і надходження грошей на банківський рахунок позичальника.

Після надходження грошей на рахунок, ними можна відразу ж користуватися, не забуваючи про термін погашення заборгованості за кредитом.

Процентна ставка по кредиту

Зручність нашого інформаційного сервісу полягає в тому, що ви отримуєте можливість ознайомитися з усіма доступними мікро фінансовими організаціями, вивчити їх пропозиції щодо процентної ставки і обмеження щодо ліміту. Як правило, в українських МФО процентна ставка по мікропозицi становить від 0.01% до 5% в добу. Розрахувати суму до повернення можна в спеціальній формі на офіційному сайті кожної МФО ще до моменту подачі заявки.

Способи погашення короткострокової мікропозики

Всі умови погашення мікрокредиту формуються до моменту укладення договору між МФО і позичальником. Порядок погашення заборгованості може бути наступним: частинами в строго обумовлений проміжок часу або повною сумою в кінці терміну. Дуже важливо своєчасно попередити кредитора про всілякі виникаючі форс-мажори, які не дозволяють своєчасно виконати кредитні зобов’язання.

Що буде, якщо не погасити мікро позику?

Якщо з певних причин ви не можете повернути борг, не варто уникати спілкування з фінансовим консультантом МФО. Будь-які засоби, отримані в кредит, так чи інакше доведеться повернути, тому краще вирішувати проблему відразу після її виникнення. Кожна мікрофінансова організація надає кілька варіантів вирішення питання, який влаштує як позичальника, так і кредитора.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Найпоширеніші питання по мiкрокредитам Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Найпоширеніші питання по мiкрокредитам ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Найпоширеніші питання по мiкрокредитам Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь