Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Мікропозика є, а платити нічим – що робити?

Микрозайм есть, а платить нечем – что делать?

Бувають такі ситуації, коли терміново потрібні гроші, зайняти нi у кого, а в кредиті відмовляють. Тоді людина вирішується на мікропозику. Взявши такий кредит, вона думає, що швидко погасить борги і поверне позику. Але не тут-то було. Зазвичай на такий вид позики люди вирішуються в поспіху і не помічають всіх підводних каменів.

Отримавши легкі гроші, люди їх швидко витрачають на щось дороге. У стані недовгої радості від зробленої покупки ніхто не замислюється про можливі наслідки.

А ось коли приходить термін розплачуватися за взяту позику, людина хапається за голову і не розуміє, як могло так статися. Грошових коштів на погашення не вистачає, а вартість боргу зростає. Що ж робити, якщо немає коштів для оплати мікропозик? Часто людина відразу біжить до юристів за допомогою. Але однозначної відповіді про те, як вийти з ситуації, у них немає.

Мікропозика – що це?

Перш ніж розповідати, як вийти з ситуації, що розглядається, варто розібратися, що таке мікропозик.

Мікропозик є видача грошових коштів недержавної організацій на певний термін і за певну суму. Простіше кажучи, мікропозик – це борг, який необхідно обов’язково повернути. Максимальна сума позики – 10 тисяч гривень, термін, на який вона видається, як правило до 30 днів.

Коли людина вирішується на позику, вона зазвичай розраховує погасити її за допомогою зарплати. Але в житті всяке буває. Працівника можуть звільнити, він може захворіти або зарплата затримується. Отже, грошей немає, а терміни закінчуються.

Вихід є завжди

Важливо не панікувати, не опускати руки і не ігнорувати телефонні дзвінки співробітників МФО. Якщо не виходити на зв’язок, то організація може подати в суд. Після цього зіпсується і репутація людини, і кредитна історія.

В першу чергу Вам потрібно зателефонувати в компанію і попросити про пролонгацію – тобто про продовження терміну позики, багато МФО йдуть на зустріч своїм клієнтам.

Звичайно, це не найстрашніше, тому що суддя, виходячи з фінансового стану позичальника, може знизити підсумкову суму боргу.

Можна спробувати взяти кредит в іншої МФО і погасити поточний мікропозик, тоді ви не зіпсуєте собі кредитну історію, а позичальника ніхто не буде переслідувати. Цей процес називається перекредітованієм. Проте краще не повідомляти МФО що ви берете позику, щоб погасити попередній.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Мікропозика є, а платити нічим – що робити? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Мікропозика є, а платити нічим – що робити? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Мікропозика є, а платити нічим – що робити? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь