Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Мікропозика. Яка різниця між мікропозикою і кредитом?

Какая разница между микрозаймом и кредитом?

Всім відомо, що мікропозика дається під більш високий відсоток, ніж кредит. Також зрозуміло, що сума мікрокредиту зазвичай набагато менше. Однак це не всі відмінності між двома поняттями.

  1. Взяти кредит набагато складніше, тому що його можуть оформляти тільки установи, що мають спеціальну ліцензію. Цей дозвіл видає Національний Банк України. Мікропозики можуть видавати організації без такої ліцензії і навіть приватні особи. Часом брати кредит у приватних осіб досить ризиковано, потрібно бути впевненим в чесності кредитора.
  2. При видачі кредиту, договір може бути оформлений тільки письмово і з вашим підписом. Договір мікрокредиту може вступити в силу в усній формі.
  3. За допомогою кредиту можливо отримати велику суму під невисокий відсоток. Однак багато кредиторів не заохочують дострокову виплату кредиту. За це навіть накладається штраф. Взявши мікропозику, позичальник може виплатити суму в будь-який час.
  4. Незважаючи на те, що кредит видається під невисоку процентну ставку, мікропозика іноді вигідніше. Кредит потрібно виплачувати роками, а мікропозика погашається набагато швидше.
  5. Позичальники часто воліють мікрокредит кредиту, так як для першого потрібно збирати великий пакет документів.
  6. Ще одна відмінність в доступності. Для отримання мікропозики зараз досить просто вказати паспортні дані в спеціальній анкеті онлайн. Для цього не потрібно навіть виходити з дому.
  7. Важливо знати і недолік мікропозики. При простроченні, позики віддаються колекторним агентствам. Мати справу з колекторами краще не варто, тому обов’язково будьте впевнені, що зможете віддати мікрокредит. Більш того, через високі відсотки сума заборгованості може дуже швидко збільшуватися. Таким чином, мікропозики не терплять ніяких затримок.

В цiлому можна зробити висновок, що незважаючи на всю привабливість мікрокредитів, вони запросто можуть загнати вас в боргову яму за лічені місяці, що накладає на позичальника велику відповідальність.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Мікропозика. Яка різниця між мікропозикою і кредитом? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Мікропозика. Яка різниця між мікропозикою і кредитом? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Мікропозика. Яка різниця між мікропозикою і кредитом? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь