Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Критерії відбору МФО: на що варто звертати увагу

Розповідаємо, на чому варто акцентувати увагу, перед тим, як оформити позику у МФО.

Станом на осінь 2019 року кількість зареєстрованих МФО в Україні становить тисяча сто п’ятдесят шість організацій. На стрімке зростання цієї ніші спонукала популярність послуги серед українців і звичайно ж користь послуги. Однак, не всі організації, прагнуть надати послугу на вищому рівні, деякі організації задовольняються низькою якістю послуг, що надаються і негативними відгуками в інтернеті.

Щоб упевнитися в правильності вибору МФО, не варто обмежуватися тільки відгуками в Інтернеті. Часто їх пишуть конкуренти, щоб відвести вашу увагу від дійсно надійної компанії.

Оцінювати надійність МФО потрібно за кількома параметрами, особливо варто акцентувати увагу:

  1. на клієнтоорієнтованість сайту. Вивчіть яким чином надається важлива для вас, як для клієнта, інформація: про відсотки, штрафи, можливості продовження позики. Якщо її дуже важко знайти або вона зовсім відсутня – не варто витрачати час на таку компанію.
  2. рівень підготовки операторів колл-центру. Перед оформленням позики радимо зателефонувати на гарячу лінію і поставити оператору кілька питань: знову ж про процентну ставку, можливі штрафи за несплату. Дуже добре, якщо його відповідь буде повна і чітко сформульована, а якщо він не впевнений в своїх відповідях, узагальнює інформацію, додаючи, що “все залежить від ситуації” – не варто довіряти таким компаніям.
  3. умови погашення кредиту. Проаналізуйте можливості погашення позики різними способами. Чим більше їх в обраній компанії, тим краще.
  4. наявність програм лояльності, акцій і бонусів. Наявність знижок, можливість пролонгації та реструктуризації боргу – обов’язкові пункти для надійних мікрофінансових компаній;
  5. наявність офісів. Цей пункт необов’язковий, проте допоможе вам прийняти рішення швидше, якщо вам важливо спілкування оффлайн з представниками МФО і можливість отримання готівкових коштів.
Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Критерії відбору МФО: на що варто звертати увагу Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Критерії відбору МФО: на що варто звертати увагу ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Критерії відбору МФО: на що варто звертати увагу Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь