Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Кредит пенсіонерам

Кредит пенсионерам

Багато банків не схвалюють кредит пенсіонерам, тому що вони є такою частиною населення, яка не стабільна в платіжній системі. Адже здоров’я може підвести їх в будь-який момент, а залишиться борг, який не буде кому погасити, якщо немає платоспроможного поручителя.

Незважаючи на це, незначні суми все ж пенсіонери можуть отримати. Така ймовірність велика.При оформленні заявки на кредит від пенсіонера, в першу чергу банки аналізують свій збиток, якщо з яких-небудь причин не вдасться отримати видані інвестиції і відсотки, тому що такий шар населення – непостійна категорія громадян: через виникаючі свої хвороби вони просто не зможуть відвідати банк, щоб погасити щомісячний платіж.

Але при всіляких ризиках банки дають кредит пенсіонерам. Адже більшість людей такого віку по суті своїй несуть відповідальність за свої рішення. Проте банки всілякими методами намагаються зберегти свої кошти, тому страхуються де тільки можна, щоб повернути назад свої вклади і відсотки. Пенсіонер може розраховувати на схвалення заявки, якщо будуть дотримуватися такі умови або хоча б одна з них: наприклад, він погодиться підключитися до програми банку по страхуванню не тільки життя, але і здоров’я. У разі непередбачених обставин банк зможе повернути збитки завдяки страхової компанії.

Ця ситуація вигідна і позичальникові, тому що не треба буде переживати, що борг будуть платити близькі люди. Важливу роль відіграє дохід, завдяки якому у пенсіонера є можливість повертати борг. Хоча багато хто залишає робочу діяльність після виходу на заслужений відпочинок, але ж отримання додаткових коштів, тобто зарплати і пенсії підвищують шанс на схвалення кредита. Підвищити шанс також допоможе застава, ею може бути самостійно куплена або придбана раннє за кошти банку нерухомість, тоді у банку буде впевненість, що в разі чого буде чим покрити борг. Особливо увагу привертають до себе родичі з достатком, які можуть стати поручителями і якщо знадобитися погасити залишок по кредиту.

Головним пунктом для прийняття рішення банку є вік, що подає заявку. Адже потрібен час для виплати кредиту, тому встановлюються вікові рамки, які дають можливість для погашення боргу.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Кредит пенсіонерам Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Кредит пенсіонерам ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Кредит пенсіонерам Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь