Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Коронавірус в Україні: чи можливе зараження через банкноти?

Станом на 03 березня було офіційно зафіксовано понад 80 000 випадків зараження коронавірусів. При цьому смертельний результат був зафіксований в 3363 випадках. В останні тижні спостерігається істотне розширення географії цього вірусу. Його вплив відчувається на світовій економіці. Багато авторитетних компанії змушені були закрити свої представництва в Китаї, багато країн на час перервали авіаційне сполучення з Піднебесної. Аналітики впевнені в тому, що новий вірус вплине на економіку навіть більше кризи 2008-2009 років.

Чи можна заразитися, якщо використовувати паперові гроші?

Через стрімке поширення вірусу і наростання паніки серед населення постійно почали з’являтися випадки про варіанти передачі цього вірусу від людини до людини. Одним з поширених міфів є той, який говорить про передачу вірусу людині через банкноти. На ділі ж така ймовірність дуже мала, адже головним шляхом зараження є повітряно-крапельний. Саме тому в якості основного джерела зараження виступають самі заражені люди. Чжен Сяоянь, який є експертом центру з профілактики та контролю захворювань китайського міста Фучжоу, зазначає, що ймовірність зараження через купюри вкрай мала і вони не можуть стати джерелом передачі вірусу.

Результати досліджень

Дослідження вірусу показали, що він здатний існувати на поверхнях скляних, пластикових і металевих виробів до 4 днів, а в окремих випадках їм вдавалося виживати і до 9 днів при сприятливих для них умовах. Гарна новина полягає в тому, що цей вид вірусу є стійким до простих побутових дезінфікуючих засобів, в тому числі і відбілювачів.

Для уникнення зараження потрібно виконувати кілька простих рекомендацій від фахівців:

  • уникати зайвих контактів з тваринами;
  • не їсти погано оброблене або сире м’ясо;
  • уникати контактів з тими людьми, які мають ознаки цього захворювання;
  • на регулярній основі і ретельно мити руки.

Інші поширені міфи про передачу вірусу

Є міфи про те, що можна заразитися через посилки або банани, привезені з Китаю. Проте ці міфи були швидко розвінчано, адже середовище, в якому транспортуються товари, не підходить для виживання вірусу. Він ніяк не може дістатися до покупця через товари.

Чи можна заразитися чимось через банкноти?

Результати досліджень говорять про те, що на банкнотах можуть жити віруси і бактерії. Особливо зручне середовище для їх розмноження – гаманець, температура в якому наближається до температури тіла людини. Саме тому варто ретельно ставиться до гігієни після використання банкнот.

Може вплинути на ринок і конкуренція з боку банків. Уповільнення економіки також збільшить ризик подібних компаній. Однак сьогодні багато аналітиків стверджують, що проблеми в сфері мікрокредитування почнуться не скоро.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Коронавірус в Україні: чи можливе зараження через банкноти? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Коронавірус в Україні: чи можливе зараження через банкноти? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Коронавірус в Україні: чи можливе зараження через банкноти? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь