Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Коронавірус і онлайн кредитування – друзі чи вороги?

Що чекає цифровий світ кредитування – прийняття і розвиток або заперечення і регресія? Пандемія COVID-19 змінює звичне ставлення людей до роботи, ведення бізнесу, послуг.

З початку року весь світ переживає безпрецедентний досвід. Раптово обрушився на всі країни світу смертельний вірус змінює світ. Руйнується бізнес цілих галузей, прискорюється введення нових, віддалених форм роботи, міста і країни зазнають значних втрат людських ресурсів. Яким буде подальший розвиток подій? Яким шляхом піде розвиток бізнесу? Багато питань, на які тільки майбутнє зможе дати відповідь.

Digital forever або …. немає?

Реальний стрибок в онлайн технології на час карантину, звичайно ж, буде сприяти отриманню компаніями нового досвіду. Чи продовжиться ця тенденція і далі? Наприклад, область телемедицини відкриває нові можливості, а й супутні проблеми великі. Перехід на дистанційні методи навчання також показує перспективи, але чи дійсно є повна готовність у всіх установ надавати якісну і повноцінну навчальну інформацію?

Як і у будь-якої медалі, у онлайн моделей є свої дві сторони. Чи захочуть співробітники компаній міняти домашні тапочки на офісне взуття або вважатимуть за краще працювати з дому? І навіщо платити за дорогий гуртожиток, якщо можна отримати всі необхідні знання дистанційно, позбавляючи себе від зайвих витрат? Безумовно, зміни не відбудуться миттєво, але якщо замислитися, то вони серйозно вплинуть на структури витрат і інвестицій.

Як би там не було, а акції компанії Zoom Video Communications Inc. в кінці березня показали зростання на 40%.

Онлайн моделі банків і Фінтех компаній довели ефективність

У складних умовах карантинних заходів, бізнес-моделі банків показали високу ефективність. Можливість без візитів в офіс здійснювати потрібні фінансові операції, отримувати кредити, будуть затребувані і після закінчення пандемії. Оскільки подолання пандемії і відновлення після неї пов’язане з різними економічними проблемами різного характеру, цифрові технології кредитування будуть актуальні, як ніколи.

Небанківський фінансовий сектор активно заявляє про себе як провайдер найшвидших фінансових операцій, в тому числі кредитування, що в період відновлення економіки відіграють вирішальну роль. Для малих підприємств це особливо затребуване.

Який найближчий прогноз для галузі цифрового кредитування?

  1. Швидкі гроші знадобляться для малих і середніх підприємств, щоб залишилися на плаву.
  2. Підприємства сфери туризму та ресторанної галузі також виявляться в непростих умовах, що вимагають додаткових кредитних коштів.
  3. Фінансові труднощі населення і підприємств створять певні складності з поверненням кредитних коштів.
  4. Мікрофінансування посилить свої позиції, з урахуванням збільшеного безробіття.
  5. Цифрове кредитування буде розвиватися і здобувати науку із отриманого позитивного і негативного досвіду. Але найголовніше – готовність до роботи в різних умовах.
Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Коронавірус і онлайн кредитування – друзі чи вороги? Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Коронавірус і онлайн кредитування – друзі чи вороги? ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Коронавірус і онлайн кредитування – друзі чи вороги? Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь