Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Допомога в отриманні кредиту

Помощь в получении кредита инфографика, помощь в получении кредита изображение

Перед тим як звертатися до сумнівних третім особам, які обіцяють Вам допомогу в отриманні кредиту, спробуйте самостійно збільшити ймовірність схвалення. Як казав класик – “Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих”.

Нижче я навів інфографіку в якій детально розписав 8 кроків, які допоможуть Вам отримати кредит. Однак варто пам’ятати, що в першу чергу важливий Ваш кредитний рейтинг. Дізнатися власний кредитний рейтинг можна на сайті ubki.ua, на жаль, операція платна і коштує 50 грн. Маючи середній, високий або дуже високий рейтинг, вам не потрібна допомога в отриманні кредиту, за такого клієнта будуть битися не тільки МФО, а й банки. А ось якщо Ваш рейтинг низький або дуже низький, то доведеться постаратися щоб отримати позику.

Якщо Ви все ж отримали відмову, не дивлячись на всі зусилля:

  • Попросіть родичів або знайомих взяти кредит на себе, а виплачувати його будете Ви. Заодно і дізнаєтеся хто Вам справжній друг, а хто редиска.
  • Спробуйте просто позичити гроші у когось з друзів
  • Ще древні римляни придумали чудовий заклад – ломбард, якщо терміново потрібні гроші – закладіть, наприклад, телевізор (все одно там нічого цікавого не показують), обміняйте смартфон на кнопковий телефон з доплатою.
  • Як людина у якої дві нирки може скаржитися на брак грошей? (Жарт)

Головне ні в якому разі не звертайтеся до сумнівних, напів кримінальним особистостям обіцяючи допомогу в отриманні кредиту. У разі прострочення жарт про дві нирки, перестане бути жартом. Якщо протягом тижня або двох, ви звернулися до всіх можливих МФО і Банкiв (подивіться на нашому сайті їх близько 40) і всі дали вам відмову – варто почекати деякий час. І спробувати через місяць.

Також рекомендую Вам підписатися на оновлення нашого сайту, кожен місяць в Україні з’являється одна або дві нові кредитні компанії, які просто мріють розширити базу і отримати нових клієнтів. Як правило, відсоток схвалення в таких компаніях прагне до 100! Ми завжди повідомляємо нашим передплатникам про нові МФО, підписуйтесь, будьте в курсі. Навіть якщо Вам не потрібна допомога в отриманні позики, цілком можливо що на ринок зайде нова компанія з гарними умовами, наприклад – з безвідсотковим кредитом.

Також рекомендую Вам ознайомитись розділ кредит з поганою кредитною історією, спробуйте відправити заявки в ці компанії, можливо вони будуть не проти ризикнути і видати вам позику.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Допомога в отриманні кредиту Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Допомога в отриманні кредиту ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Допомога в отриманні кредиту Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь