Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Де взяти гроші на ремонт квартири і будинки

Гарне і практичне облаштування квартири, створення відмінних побутових умов вимагає інвестування коштів, тому для створення затишку потрібно вирішити всього одне важливе завдання: де взяти гроші на ремонт приміщення.

Після складання списку необхідних матеріалів важливо розрахувати вартість робіт, послуг і визначити терміни проведення і завершення робіт. Для реалізації творчих задумів слід вирішити, де взяти гроші на ремонт квартири.

Якщо планується злегка освіжити інтер’єр, то можна зайняти суму у рідних, друзів. Оплатити витрати, пов’язані з ремонтом можна за рахунок особистих заощаджень, але цей варіант вимагає витрат часу.

Там, де необхідно вирішити питання, де гроші на капремонт швидко знайти, то в цьому випадку варто переглянути варіанти продажу старого автомобіля, здачі в оренду вільного житла. Це дозволить зібрати потрібну кількість коштів або більшу його частину на покриття витрат.

Швидке вирішення фінансових питань

Наступний спосіб, де знайти гроші на ремонт, передбачає відкриття рахунку в банку або іншій установі з можливістю його поповнення. При плануванні ремонту протягом певного періоду часу можна збільшити суму, призначену для ремонту.

Внести ґрунтовні зміни в побут і змінити обстановку в найкоротші терміни допоможуть кредитні гроші на капітальний ремонтяквартири. Цей вид робіт вимагає ретельного планування і підготовки.

Щоб вибрати оптимальний варіант банківського кредитування ремонту нерухомості потрібно ознайомитися з аналітичними даними по фінансовим установам. Для цього рекомендується звернути увагу на такі критерії:

 • процентна ставка;
 • період кредитування;
 • порядок погашення заборгованості;
 • розмір початкового внеску;
 • необхідний пакет документів.

Умови кредитування

У життєвих ситуаціях, коли терміново потрібна повна або часткова заміна системи опалення, водопроводу, то кредит на ремонт виявляється кращим варіантом вирішення проблеми. Швидко отримати гроші на ремонт квартири можна при зверненні в мікрофінансові організації, які відрізняються такими перевагами співпраці з клієнтами:

 • високим показником схвалення заявок;
 • системою знижок і бонусів, яка застосовується при отриманні першої позики і погашення заборгованості;
 • можливістю пролонгації угоди без оплати штрафу.

Оформити заявку на надання коштів можна в режимі онлайн без довідки про доходи. Для цього буде потрібно паспорт резидента України з пропискою, ІПН. Грошові кошти на ремонт квартири доступні особам:

 • з поганою кредитною історією;
 • старше 18 років;
 • пенсіонерам.

При оформленні кредиту на ремонт в МФО потрібно відвідати офіційний ресурс організації, вказати необхідну суму, заповнити заявку, пройти ідентифікацію банківської карти і отримати гроші на рахунок. Для погашення позики можна скористатися доступними способами, передбаченими в угоді.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Де взяти гроші на ремонт квартири і будинки Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Де взяти гроші на ремонт квартири і будинки ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Де взяти гроші на ремонт квартири і будинки Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь