Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Де в борг взяти гроші на місяць

Ситуація, коли фінансові питання не терплять відстрочки, а оформляти споживчий кредит немає сенсу, можна звернутися за допомогою в МФО і взяти гроші на місяць. Короткострокові позики дозволяють вирішити поточні проблеми.

Більшість компаній, що працюють на ринку фінансових послуг, пропонують взяти гроші на місяць на вигідних умовах. Для позик на 30 днів надається оптимальна процентна ставка за користування коштами.

У мікрофінансових організаціях можна взяти гроші на місяць, для цього потрібно ознайомитися з пропозиціями різних компаній і вибрати кращі умови фінансування.

Цілі, для досягнення яких необхідний кредит

Клієнту надається можливість відправити заявку в кілька МФО в режимі онлайн, і взяти гроші в борг на місяць готівкою або переказом на карту. Короткострокова позика надається особам:

 • без поручителів і довідки про доходи;
 • з негативною кредитною історією;
 • без застави майна;
 • особам старше 18 років, студентам, пенсіонерам.

При видачі мікропозик для фінансових організацій не має значення дохід клієнта, вік. Головне, фінансування доступно всім, коли знадобиться для вирішення поточних питань. Програми короткострокового кредитування дозволяють взяти гроші на місяць на будь-які потреби:

 • до отримання авансу, заробітної плати;
 • ремонт квартири;
 • споживчі витрати (оновлення гардероба, організацію свята);
 • покупку побутової техніки;
 • відпочинок.

Схвалення заявки на отримання позики залежить від результатів програмної перевірки клієнта, суть якої полягає у відповідях на прості запитання. За підсумками система проводить оцінку, за значенням якої приймається рішення про надання позики.

Умови оформлення мікропозик

Якщо терміново потрібно отримати кредит, то можна взяти на місяць гроші через МФО. Для цього необхідним є дотримання таких умов:

 • громадянство України;
 • відповідність віку;
 • активний номер телефону;
 • особовий рахунок в банку.

При відсутності карти можна звернутися в офіс фінансової організації. Для отримання грошей потрібно пройти реєстрацію на офіційному сайті компанії, вказати анкетні та контактні дані. Користувачам ресурсу забезпечується доступ в особистий кабінет, який дозволяє контролювати рух коштів і графік погашення заборгованості.

Клієнту надається можливість вибрати відповідну програму кредитування, визначити вартість позики з урахуванням відсотків за користування коштами. Після схвалення запиту, підписання угоди гроші переводяться на рахунок, вказаний в заявці.

Імовірність відмови в наданні позики можлива при наявності діючого кредиту в цій фінансовій організації або при наявності простроченої заборгованості. Співпраця з МФО дозволяє скористатися програмою лояльності, можливістю продовжити термін дії угоди.

Погасити заборгованість можна будь-якими доступними способами: у відділенні банку, електронним перерахуванням на рахунок компанії. Головне, щоб гроші надійшли вчасно. У разі, коли позичальник не сплачує суму кредиту та відсотки за користування коштами в обумовлений термін, то нараховується неустойка за прострочення.

Клієнтам банку пропонуються різні фінансові продукти, що дозволяють користуватися кредитним лімітом на пільгових умовах. Тому, в деяких випадках варто звернутися за допомогою в банк.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Де в борг взяти гроші на місяць Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Де в борг взяти гроші на місяць ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Де в борг взяти гроші на місяць Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь