Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Де можна взяти гроші для погашення боргів за кредитом

Іноді заборгованість по несплаченим вчасно зобов’язаннями перед банком, МФО перетворюється в непосильну ношу, але гарною можливістю виправити поточну ситуацію є повторне кредитування – для цього потрібно взяти гроші для погашення боргів.

Рефінансування поточного кредиту має на увазі погашення поточної позики за рахунок нової позики, отриманої в іншій або тій же фінансовій установі. Програми, запропоновані банками, дозволяють оплатити заборгованість за рахунок нової позики, оформленої на той же термін, але за низькою відсотковою ставкою.

Клієнтам надається можливість скористатися більш тривалим періодом кредитування або об’єднати всі зобов’язання перед різними фінансовими установами. Мета рефінансування полягає в зменшенні суми щомісячного платежу, тому не варто чекати виняткової вигоди від цього рішення.

Умови отримання позики

Тому, перед тим, як взяти гроші для погашення боргів, потрібно звернути увагу на умови кредитних договорів, які включають:

  • процентну ставку;
  • період користування;
  • схема погашення;
  • комісійна винагорода,
  • страхування;
  • послуги нотаріуса.

Рекомендується дізнатися, чи передбачений штраф за дострокову виплату заборгованості. Незважаючи на складні економічні умови банки пропонують взяти кредит для погашення іншого кредиту в Україні. Залежно від умов рефінансування фінансові установи надають можливість:

  • отримати додаткові кошти на особисті потреби;
  • об’єднати кредити, відкриті в різних банках, МФО;
  • застосувати класичну або ануїтетну систему погашення іпотечної позики.

На ринку фінансових послуг можна скористатися пропозиціями небанківських компаній, які працюють з забезпеченими і незабезпеченими позиками. Вони дозволяють взяти гроші на кредит терміново на оплату зобов’язань.

Якщо позичальник має хорошу кредитну історію, високий рейтинг, то для зменшення щомісячного платежу можна взяти гроші на погашення кредиту, оформивши новий договір. Це дозволить закрити поточний рахунок і обслуговувати нову позику.

Правила погашення кредиту

Платежі за фінансовими зобов’язаннями потрібно вносити своєчасно. У ситуаціях, коли ситуація складається не на користь позичальника, взяти гроші для погашення кредиту можна у друзів, родичів. Головною перевагою такої угоди є відсутність відсотків, існує ризик зв’язатися з шахраєм або просто не виявиться потрібної суми.

Взяти гроші на погашення інших кредитів можна в МФО. Головною перевагою мікрофінансових організації є те, що вони не вимагають надавати інформацію про цільове призначення позики. Оформити заявку на кредит можна цілодобово. Для цього потрібно відвідати офіційний сайт МФО і вказати анкетні та контактні дані.

Цей спосіб взяти грошей на оплату кредиту відрізняється простотою. Після схвалення позики кошти надходять на карту. Звернення по допомогу до МФО дозволяє уникнути прострочення платежу, що виникло в результаті затримки виплати заробітної плати, пенсії. Поточні позики видаються на вигідних умовах. При першому зверненні можлива позика під 0% за користування коштами.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

Де можна взяти гроші для погашення боргів за кредитом Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
Де можна взяти гроші для погашення боргів за кредитом ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
Де можна взяти гроші для погашення боргів за кредитом Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь