Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

5 Лайфхакiв фінансової грамотності

Ми вирішили опублікувати 5 корисних правил, які допоможуть підтримувати основу фінансового благополуччя. 

Невміння грамотно розпоряджатися своїми грошима дуже швидко призводить до непосильних боргiв. Як вважають фінансові фахівці, головною причиною є фінансова безграмотність, якій батьки не приділяють достатньо часу, виховуючи дітей.

Гроші люблять рахунок

Аксіомою є те, що гроші люблять рахунок. На перший погляд може здатися, що досить буде не витрачати зайвого. Однак в кінці місяця ми не можемо зрозуміти куди ж поділися всі гроші. Скрупульозно вираховувати кожну копійку точно не варто, але все ж за основними статтями витрати повинні бути підрахуванi з точністю до 10 грн. Адже найкорисніші фінансові звички – планування заощаджень і контроль власних витрат.

Дохід більше, ніж витрата

Намагайтеся планувати свої витрати таким чином, щоб в залишку завжди була сума для заощаджень. В ідеалі відкладати 10% від доходу щомісяця. Підлітки і молоді люди можуть відкладати мінімальну суму – це дозволить прищепити собі корисну звичку на все життя.

Наявність фінансової подушки

Коли настають важкі часи людина, яка має хоч невеликі заощадження, вже відчуває себе більш впевнено. Тому так важливо відкладати частину свого доходу. Щомісячні заощадження залежать від вашого заробітку, цілей, часу і необхідної суми. Фінансова подушка, яка відповідає розміру 5-6 заробітних плат, дає впевненість у завтрашньому дні, навіть якщо ви залишилися без роботи на деякий час.

Копійка гривню береже

Адекватна економія коштів повинна бути постійно, навіть коли фінансів вистачає, не варто викидати навіть копійки на вітер. Щодня ми витрачаємо чималі суми на дрібниці, якими майже не користуємося, або просто викидаємо.

Оформляючи позику, ретельно вибирайте кредитора

Нинішній кредитний ринок України пропонує масу варіантів кредитування. Радимо уважно ознайомитися з усіма пропозиціями від МФО і зупинитися на більш вигідному. Під вигідними пропозиціями варто мати на увазі можливість пролонгації (продовження позики на потрібний вам термін), мінімальний відсоток, оформлення без застави та поручителів, а також оперативного зворотного зв’язку від менеджера МФО.

Борис Маркович Гаухман

Кращі кредитні пропозиції

5 Лайфхакiв фінансової грамотності Tengo
4.2/5 (оцінок : 217)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 500-15000грн
Ставка: от 1 %
* Інформація узагальнена і ознайомча
У більшості МФО кредитна ставка плаваюча, і змінюється в залежності від суми кредиту і терміну.
В даному випадку показана ставка для кредиту на суму 1000 грн терміном на 10 днів
Термін: 1-30 днів
5 Лайфхакiв фінансової грамотності ШвидкоГроші
5/5 (оцінок : 599)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 1000-30000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 3-140 днів
Кредит под 0%
5 Лайфхакiв фінансової грамотності Credit Kasa
5/5 (оцінок : 652)
Сума займу грн
Комісія дн грн
До виплати грн
1-й кредит: 400-20000грн
Ставка: от 0.01 %
Термін: 1-27 днів

Залишити відповідь