Коротка інформація

Credit7
4.5/5 (оценок: 532)
Назва: Credit7
1-й кредит: 600 - 10.000 грн
Срок: 5 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Credit7

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Процентна ставка Credit7

Пріоритет компанії – задоволення клієнтського попиту, тому розроблені максимально вигідні умови за кредитними договорами. На головній сторінці сайту є спеціальний онлайн калькулятор, який допоможе вам визначити, скільки вам потрібно буде повернути по закінченню терміну дії кредитного договору. Наприклад, берете 2000 грн в борг, а віддаєте – 2475. Ставка, виходить, 23,75% – практично також, як і по кредитній карті.

Як отримати кредит в МФО Credit7?

Для того, щоб стати клієнтом мікрофінансової організації Credit7, потрібно досягти повноліття, а з документів досить мати при собі паспорт громадянина України та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків). Більше нічого. Не потрібно буде робити фотографій зі своїм паспортом, відправляти сканкопіі документів або ж збирати незліченну кількість паперів, що підтверджують наявність офіційного доходу, наявність реєстрації за певною адресою і виконувати багато інших , нікому не потрібні, формальності, з-за чого в будь-якому іншому банку процес оформлення позики затягується на невизначений кількість часу.

Так, і ще – потрібна банківська карта, яку ви прив’яже до аккаунту . Власне, саме на неї і будуть перераховуватися кошти. Бажано використовувати кредитну карту – це дозволить уникнути нарахування банком комісії за поповнення. Але з дебетової вигідніше буде знімати гроші – якщо в цьому виникне необхідність (хоча зараз є і кредитки, що дозволяють переводити без комісії). Багато клієнтів Credit7 надходять простіше – вони «прив’язують» до свого аккаунту відразу 2 карти – зарплатну і кредитну. Відповідно, перерахування позикових коштів відбувається на кредитну карту, а оплата за взятими на себе зобов’язаннями – з дебетової.

Тобто, тепер рішення фінансових проблем ви можете здійснювати, не виходячи з дому. Досить зайти на сайт мікрофінансової організації Credit7, маючи при собі необхідні документи і телефон, заповнити заявку і отримати гроші! Більш того, при необхідності отримання готівки завжди можна скористатися найближчим терміналом.

Хто може розраховувати на фінансову допомогу МФО Credit7?

Для того, щоб оформити займ в МФО , досить бути повнолітнім громадянином України – і все, більше не пред’являється ніяких вимог. Взагалі. Тобто, навіть ті категорії потенційних позичальників, чиї шанси на отримання позики в звичайному банку мізерно малі, запросто можуть розраховувати на допомогу Credit7. Зіпсована кредитна історія, відсутність офіційного працевлаштування та можливості підтвердити свій дохід, перебування в декретній відпустці і наявність інших позик – все це не є перешкодою для отримання позики в Credit7. Компанія довіряє своїм клієнтам, розраховуючи на їх добропорядність!

Чому варто оформити мікропозик саме в МФО Credit7?

З кожним днем ​​все більше і більше позичальників звертаються в мікрофінансову організацію Credit7, і в цьому немає нічого дивного – компанія пропонує своїм клієнтам дійсно вигідні умови співпраці, а саме:

  1. Максимальну оперативність прийняття рішення. Всі подані заявки обробляються в автоматичному режимі. Через 7 хвилин необхідна сума вже буде у вас на карті!
  2. Вигідні та прозорі умови. Кожен новий клієнт отримує 50% знижку при оформленні позики. Оплачується тільки користування кредитними коштами – ніяких комісій за видачу і погашення.
  3. Передбачена можливість дострокового погашення, також можлива пролонгація договору – за умови виплачених відсотків за користування коштами МФО .

Як оформити кредит в МФО Credit7?

Для того, що отримати займ в цій мікрофінансової організації, досить буде виконати кілька простих дій. Вся процедура оформлення кредитного договору забере у вас не більше 15 хвилин – більше не доведеться відстоювати в банках багатогодинні черги.

Процес реєстрації Credit7

Потрібно вказати свої персональні дані (ПІБ) і номер телефону. Після цього натискаєте вкладку «далі» і вводите в спеціальне поле відправлений вам на телефон код.

Особистий кабінет Credit7

Пройшовши процедуру реєстрації, ви потрапляєте в свій особистий кабінет – це ваш персональний, захищений акаунт на сайті Credit7, з якого ви і будете здійснювати надалі всі фінансові операції. Як отримання коштів на карту, так і погашення.

Подача заявки Credit7

Вибираєте умови кредитування – необхідно позначити суму, яку ви хочете отримати в борг, а також встановити строк дії договору (тобто, протягом цього часу потрібно буде взяту суму повернути). Невелике застереження – допустима автоматична пролонгація договору після того, як позичальник виплатить відсотки за користування коштами.

Далі – в своєму кабінеті слід заповнити заявку на отримання позики. Вказуєте свої персональні дані, а також номер карти, на яку має надійти переклад. Знайомитеся з умовами договору, підтверджуєте свою згоду з ним, підтверджуєте свої наміри шляхом введення відправленого по СМС коду.

Залишається тільки дочекатися схвалення заявки – на це піде не більше 7 хвилин, і все, кошти у вас на карті!

Відмова у видачі кредиту в МФО Credit7. Що робити в цій ситуації?

Можливо, ви допустили помилку при вказівці особистої інформації. Або ж некоректно ввели номер кредитної картки. Краще ще раз перевірити ще раз, тому як Credit7 видає займ навіть тим клієнтам, кредитна історія яких залишає бажати кращого. Єдине що, маючи заборгованість безпосередньо перед Credit7, ви не зможете повторно оформити тут же кредит.

Акції та промокодом МФО Credit7

Постійні клієнти можуть розраховувати на знижку при оформленні кредитного договору – процентна ставка може бути знижена на кілька%. Крім того, в окремих випадках компанія готова надавати знижку в 50% – при першому зверненні в МФО .

Також діє програма лояльності – на прив’язаний до аккаунту номер телефону може прийти промокод . Ввівши його в потрібному полі, ви отримаєте додаткову знижку до вже наявних!

Як погасити кредит в МФО Credit7?

  1. Шляхом проведення переказу за банківської карти, прив’язаною до особистого аккаунту .
  2. Готівкою через термінал ПриватБанку або Ibox .

Прострочення в МФО Credit7

Єдиний варіант – оплатити відсотки і продовжити термін дії договору. Не платити взагалі нічого в установлений термін – не вийде. Компанія Credit7 видає, крім грошової позики, ще й кредит довіри, щиро розраховуючи на благонадійність клієнтів.

1-й кредит:
600 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
5 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь