Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Блог

Колектори вимагають повернути чужий борг – що робити?

Коментарів немає

Робота колекторських організацій в Україні на сьогоднішній день практично не регулюється законодавчо, що «розв’язує» їм руки і дає можливість переходити рамки дозволеного в відношенні не тільки тих, хто проштрафився позичальників, але і їх родичів, знайомих. Що робити, якщо вам дошкуляють дзвінками і погрозами без причини?

Прогноз курсу долара до 2 жовтня

Коментарів немає

Долар рекордно подорожчав. Тепер він коштує навіть більше, ніж за часів паніки через коронавiрус. Новий антирекорд року становить 28,3 грн / дол.

Мінімалка 5000 грн., Або що таке “Добре” і що таке “Погано”?

Коментарів немає

З 1 вересня поточного року в країні не тільки розпочався навчальний рік, а й сталася ще одна важлива і варта уваги подія: вступив в дію законопроект, який вніс зміни до держбюджету України на 2020 рік. А саме: з 1 вересня 2020 року мінімальна заробітна плата підвищена до рівня 5000 грн., що складає 5,86%.

Долар здає позиції або “неслухняна” нацвалюта

Коментарів немає

“Гойдалки” продовжують розгойдуватися … І вже на сьогоднішній день гривня повільно, але вірно зміцнюється і курс вже практично такий же, як в минулому місяці, – наближається до значення 27 гривень за долар.

Причини знецінення гривні. Хто винен? Прогноз на серпень

Коментарів немає

Другий місяць літа 2020 року в сфері фінансів відзначився тим, що нацвалюта здала позиції по відношенню до долара. Серйозні джерела стверджують, що виною цьому став відхід Якова Смолія з Нацбанку, а також заяву президента України В. Зеленського про прийнятність для країни курсу гривні на позначці 30.